12 Mart 2009, Perşembe 08:57:35

THY'nin sandviçinde domuz eti var mıydı?

THY’nin Varşova-İstanbul seferini yapan uçağında dağıtılan sandviçlerde domuz eti olduğu iddiası yargıya gidiyor.
  • enteresan bile değil, çok eskide kaldı bunlar.
  • artık her yerde olmalı böyle şeyler. 21.yüzyılda halen islami usullere göre kesim mi olurmuş.. elbetteki yemeliyiz domuz etini.
  • bu kadar bağnaz olmayın, domuz eti olsa ne olacak yani, yiyin gitsin. gerçi ben ateistim ama müslümanlarında artık bu domuz ve içki paranoyasından kurtulması ve sekülerleşmesi gerektiğini düşünüyorum.
  • Bu kadarda olmaz Varsova havaalaninda ikram edilmis sende yeme arastirmani yap eger Domuzsa Tazminat alirsin Bilmiyorum bu haberi yapanlarin cebine Kac para Girmistir ayip be meseleyi arkadan takip et nasil hollanda kulesine sahip cikti sende ceza kes ama ifsa etmeden bak gazetelere bile konu oldu Düsman cok ayip ayip ....

11 Şubat’ta Varşova Havalimanı’ndan havalanmak üzere yolcularını alan THY uçağına catreing aracı çarptı. Bunun üzerine yolcular uçaktan çıkarılarak bir salona alındı. Yaklaşık 5 saat süren bekleme sırasında yolculara THY tarafından etli sandviç servisi yapıldı. Bazı yolcular domuz eti olduğunu düşünerek sandviçi yemek istemedi. Ali Kerem Çiftçi ise yarısın yediği sandviçi İstanbul’a getirdi. THY Genel Müdürlüğü’nü arayarak durumu soran Çiftçi’ye telefondaki görevli iddiaya göre, ‘bir kereden bir şey olmaz’ dedi. Bu yanıt üzerine sinirlenen Çiftçi, ‘domuz eti olduğunu sanıyorum, bu yüzden psikolojim bozuldu. Eğer tahlilde domuz eti çıkarsa dava açacağım’ dedi.

THY'nin sandviçinde domuz eti var mıydı?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (27)

Misafir ~ 7 yıl önce
enteresan bile değil, çok eskide kaldı bunlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
artık her yerde olmalı böyle şeyler. 21.yüzyılda halen islami usullere göre kesim mi olurmuş.. elbetteki yemeliyiz domuz etini.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
bu kadar bağnaz olmayın, domuz eti olsa ne olacak yani, yiyin gitsin. gerçi ben ateistim ama müslümanlarında artık bu domuz ve içki paranoyasından kurtulması ve sekülerleşmesi gerektiğini düşünüyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Bu kadarda olmaz Varsova havaalaninda ikram edilmis sende yeme arastirmani yap eger Domuzsa Tazminat alirsin Bilmiyorum bu haberi yapanlarin cebine Kac para Girmistir ayip be meseleyi arkadan takip et nasil hollanda kulesine sahip cikti sende ceza kes ama ifsa etmeden bak gazetelere bile konu oldu Düsman cok ayip ayip ....

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000