04 Aralık 2010, Cumartesi 12:40:10

THY'NİN ÖZELLEŞTİRİLMESİ İÇİN DANIŞMAN ARANIYOR

Türk Hava Yolları'nın özelleştirilmesi için danışman aranıyor...
  • yok asker yok sivil,yok karaci yok havaci,pilot kabin,ucucu yer gorevlisi ve bunu gibi hatirlayamadigim onlarca baslikta kavga ettik esasi sanirim kacirdik.Yazik oldu
  • bu nasıl bir anlayıştır insanların konuştukları çalışan olarak değil THY bir milli değerdir milli havayolumuz a veya b şirketi değil öylesine bir değer değil ama gelip sanki karşı çıkanlar thy de çalışıyormuş gibi gözle bakıyorsunuz vay arkadaş demekki adamlar ülkeyi satmış haberimiz yok herşeye ne kadar olağan gözle bakıyorsunuz geçmişe demekki kimsenin saygısı yok peki şunu söyler misiniz bu ülkeyi ne kadara sattınız cahillik başa bela tabi hangi biriyle uğraşır insan her biri 1000 parça aşağılanmaktan bu kadarda zevk alıyorsunuz demek :)
  • Zaten sirkettin 50.xx'i borsa kalan 49.xx satılacak, Sirket HIT olmaktan cıkacak eskiden KIT iken simdi HIT'ti HİTTLİĞİ de bittecek, korkusu olan simdiden diğer kurumlara tayinlerini istesin. Zaten işini yapan personel kalır. ama yeni yetmeler 55000 ve üzerindeki sicilliler durumlarını acilen değerlendirsin. Haziran'a az kaldı.
  • 3 tane yazım yayınlanmadı yazıyı nasıl okudunuz merak ettim yazılan yazıları siz kontrol ediyosunuzdur o yazılarda yazılanlar sizi rahatsızmı etti sizin göreviniz hakaret içermeyen görüşleri yayınlamak kendinizi açığa çıkarıyosunuz yandaş olmayın insanların bazı gerçekleri öğrenmesini engellemeyiniz benim yazdıklarımı yayınlasaydınız gerçekler ortaya çıkardı bu yazımıda yayınlazlar zannediyorum birdahada yazmam???

Özelleştirme İdaresi Başkanlığı (ÖİB), Türk Hava Yolları’nın (THY) özelleştirilmesi için danışmanlık hizmet alımına yönelik çalışmalara başlandığını duyurdu.

ÖİB tarafından KAP’a yapılan açıklamada, “THY sermayesindeki kamu payının özelleştirme çalışmalarında idaremize yardımcı olmak üzere danışmanlık hizmeti alınması amaçlanıyor” denildi.

THY'NİN ÖZELLEŞTİRİLMESİ İÇİN DANIŞMAN ARANIYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (45)

Misafir ~ 7 yıl önce
yok asker yok sivil,yok karaci yok havaci,pilot kabin,ucucu yer gorevlisi ve bunu gibi hatirlayamadigim onlarca baslikta kavga ettik esasi sanirim kacirdik.Yazik oldu

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
bu nasıl bir anlayıştır insanların konuştukları çalışan olarak değil THY bir milli değerdir milli havayolumuz a veya b şirketi değil öylesine bir değer değil ama gelip sanki karşı çıkanlar thy de çalışıyormuş gibi gözle bakıyorsunuz vay arkadaş demekki adamlar ülkeyi satmış haberimiz yok herşeye ne kadar olağan gözle bakıyorsunuz geçmişe demekki kimsenin saygısı yok peki şunu söyler misiniz bu ülkeyi ne kadara sattınız cahillik başa bela tabi hangi biriyle uğraşır insan her biri 1000 parça aşağılanmaktan bu kadarda zevk alıyorsunuz demek :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Zaten sirkettin 50.xx'i borsa kalan 49.xx satılacak, Sirket HIT olmaktan cıkacak eskiden KIT iken simdi HIT'ti HİTTLİĞİ de bittecek, korkusu olan simdiden diğer kurumlara tayinlerini istesin. Zaten işini yapan personel kalır. ama yeni yetmeler 55000 ve üzerindeki sicilliler durumlarını acilen değerlendirsin. Haziran'a az kaldı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
3 tane yazım yayınlanmadı yazıyı nasıl okudunuz merak ettim yazılan yazıları siz kontrol ediyosunuzdur o yazılarda yazılanlar sizi rahatsızmı etti sizin göreviniz hakaret içermeyen görüşleri yayınlamak kendinizi açığa çıkarıyosunuz yandaş olmayın insanların bazı gerçekleri öğrenmesini engellemeyiniz benim yazdıklarımı yayınlasaydınız gerçekler ortaya çıkardı bu yazımıda yayınlazlar zannediyorum birdahada yazmam???

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000