27 Ağustos 2011, Cumartesi 10:53:20

THY'NİN NEW YORK SEFERLERİ İPTAL!

ABD'nin kuzeyini etkisi altına alması beklenen Irene kasırgası yüzünden İstanbul-New-York uçuşları iptal edildi.
  • işte ben de size aynı soruyu soruyorum. Başarıda sessiz kalanlar şimdi zarar açıklandı diye bayram havası estiriyorsunuz..Bu tahammülsüzlük niye????
  • allahın işine karısmıyoruz biz zaten.sen kendıne bak.kraldan cok kralcı olmussunuz.herkes burada gorusunu soylemekte, elestırmekte serbest sen neden rahatsız oldun bakalım,bu tahammulsuzluk niye ?sen onu bunu bırak da şu 6 aylık 885 mılyon tl zararı nasıl kapatacaksınız otur da onu dusun yoksa 2-3 sene sonra thy falan kalmayacak.hayal dunyasında gezmeyın.
  • sevgili kabin ekibi arkadaslarim sizi yilin sanslilari seciyorum :)) Irene gelesiye tadini cikarin ;))
  • ne kadar süreceği şimdilik meçhul.. belki 2 gün belki 1 hafta..Bu haberde bile THY'ye taş atmaya çalışıyorsunuz ya..önceleri kızıyordum ama artık sadece gülüyorum bu saçma sapan yorumlara.. Allah'ın sopası bir gün senin kafa vurmasın dikkat et. 6 ayda 15 milyon yolcu da kapak olsun size.. İstediğiniz kadar uğraşın TK ile ,2-3 sene sonra görecekseniz şirketin geldiği noktayı. Yatırımı zarar olarak gösteren medyamız da ilginç. Bu kadar ekonomi yorumcusu var, kimse geleceğe bakmıyor.
ABD'nin kuzeyini etkisi altına alması beklenen Irene kasırgası yüzünden İstanbul-New-York uçuşları iptal edildi.20 yıl aradan sonra ilk kez kasırga uyarısıyla karşılaşan New-York’taki, John F. Kennedy İnternational, Newark Liberty İnternational, LaGuardia, Stewart International ve Teterboro havaalanları, gelen uçakların inişine kapatıldı.
 
İki binden fazla uçuş da iptal edildiği öğrenildi. Kasırga nedeniyle THY'nin bu sabahki TK-01 ve TK 11 sefer sayılı uçuşları ile Delta Hava Yolları'nın seferleri iptal edildi.

THY'NİN NEW YORK SEFERLERİ İPTAL!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

Misafir ~ 7 yıl önce
işte ben de size aynı soruyu soruyorum. Başarıda sessiz kalanlar şimdi zarar açıklandı diye bayram havası estiriyorsunuz..Bu tahammülsüzlük niye????

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
allahın işine karısmıyoruz biz zaten.sen kendıne bak.kraldan cok kralcı olmussunuz.herkes burada gorusunu soylemekte, elestırmekte serbest sen neden rahatsız oldun bakalım,bu tahammulsuzluk niye ?sen onu bunu bırak da şu 6 aylık 885 mılyon tl zararı nasıl kapatacaksınız otur da onu dusun yoksa 2-3 sene sonra thy falan kalmayacak.hayal dunyasında gezmeyın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
sevgili kabin ekibi arkadaslarim sizi yilin sanslilari seciyorum :)) Irene gelesiye tadini cikarin ;))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
ne kadar süreceği şimdilik meçhul.. belki 2 gün belki 1 hafta..Bu haberde bile THY'ye taş atmaya çalışıyorsunuz ya..önceleri kızıyordum ama artık sadece gülüyorum bu saçma sapan yorumlara.. Allah'ın sopası bir gün senin kafa vurmasın dikkat et. 6 ayda 15 milyon yolcu da kapak olsun size.. İstediğiniz kadar uğraşın TK ile ,2-3 sene sonra görecekseniz şirketin geldiği noktayı. Yatırımı zarar olarak gösteren medyamız da ilginç. Bu kadar ekonomi yorumcusu var, kimse geleceğe bakmıyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000