19 Mart 2013, Salı 09:28:50

THY’NİN MNG AŞKI!

MNG Teknik’i satın alan Türk Hava Yolları, MNG Havayolları’nın filosundaki tek Airbus 330-200 tipi kargo uçağını da wet lease olarak kiraladı...
  • ya kardeşlerim nasıl satılmadı mng, ne müdür kaldı ne uçak aşşağıda şirkete uçak gelmeyecek nisandan sonra neyin davasındasınız ?? kendınıze gelinnnn şaşırmayın!
  • MNG Teknik THY'ye henuz satilmadi mi gercekten?
  • MNG Teknik henuz satilmadi,resmen imzalar atilmadi,hisseler devrolmadi. Satis iptal olabilir diye soylentiler dahi var. Resmen satis islemi gerceklesmeden "THY MNG Teknigi aldi" demek cok yanlis. Mehmet Nazif satmaktan, THY de almaktan vaygecebilir her an.
  • 10 tane MNG olsun 1 tane MAS olmasın. Bu kadar sorunsuz operasyon görmedim. MNG uçağının ağzı var dili yok ama logo değişmeli.

Türk Hava Yolları, MNG Havayolları filosundaki bir uçağı kargo operasyonları için kiraladı. MNG Havayolları’nın Avrupalı uçak üreticisi Airbus’tan satın alarak filosuna dahil ettiği fabrika çıkışlı A330-200 tipi kargo uçağı THY Kargo’da uçmaya başladı. Uçağın wetlease yani ekibiyle birlikte THY’ye kiralandığı öğrenildi.


TC-MCZ kuyruk tescilli Airbus 330-200 tipi uçak geçen yıl MNG Havayolları filosuna dahil etmişti.

Türk Hava Yolları’nın kargo operasyonları için iki adet Boeing 777 tipi kargo uçağı almak için görüşmeler yaptığı da biliniyor.

Bilindiği gibi Türk Hava Yolları, bir süre önce MNG Teknik’i satın almak veya ortaklık yapmak üzere görüşmelerin devam ettiğini KAP’a bildirmişti.

©AirportHaber Özel

THY’NİN MNG AŞKI!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

a. technic ~ 5 yıl önce
ya kardeşlerim nasıl satılmadı mng, ne müdür kaldı ne uçak aşşağıda şirkete uçak gelmeyecek nisandan sonra neyin davasındasınız ?? kendınıze gelinnnn şaşırmayın!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
MNG Teknik ~ 5 yıl önce
MNG Teknik THY'ye henuz satilmadi mi gercekten?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
MNG Teknik-THY ~ 5 yıl önce
MNG Teknik henuz satilmadi,resmen imzalar atilmadi,hisseler devrolmadi. Satis iptal olabilir diye soylentiler dahi var. Resmen satis islemi gerceklesmeden "THY MNG Teknigi aldi" demek cok yanlis. Mehmet Nazif satmaktan, THY de almaktan vaygecebilir her an.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
M A S ~ 5 yıl önce
10 tane MNG olsun 1 tane MAS olmasın. Bu kadar sorunsuz operasyon görmedim. MNG uçağının ağzı var dili yok ama logo değişmeli.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
irtibat ~ 5 yıl önce
MNG de bir kontakla operasyon yapıyoruz MAS da bin kontakla operasyon yapabiliyor muyuz?
way bee ~ 5 yıl önce
kaptırdılar uçağı, küçülen tk kargo uçağı sessiz sakin geri verdi.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000