17 Ağustos 2010, Salı 11:52:26

THY'nin kampanyası yoğun ilgi gördü

Türk Hava Yolları’nın içhat uçuşlarında Ramazan ayına özel başlattığı promosyon kampanyası büyük ilgi gördü...
  • ya sanki bilet ücretinin ikramla çok bi ilgisi varmış gibi yorumlar yapmıyor musunuz!! kardeşim uçakta aldığınız ikram, total bilet fiyatı içinde maximum 10 liraya geliyordur. bilet fiyatlarının yüksek olmasının, dağıtılan ikramla bir alakası yok. bunu kafanıza sokunuz lütfen.
  • 40 dk olan ıst-esb uçağında(full olan)ki bunun 20 dk sı iniş kalkış kalan 20 dk içiçek ve soğuk yemek servisi..yeterrrrrrrrr gerçekten yeter uçuş emniyeti nerde herşeymi ikram ya
  • thy ikramda ödülden ödüle koşuyor bizim işbilmez kıskanç muhalifler ikram kalitesiz diyor.
  • İkramın kalitesizliği zaten diz boyu. IST çıkışında bile taş gibi sandviç veriliyor. USAŞ'ı çok arıyoruz çoook.
Ramazan ayına özel Türk Hava Yolları’nın 11 Ağustos – 06 Eylül tarihleri arasındaki içhat uçuşlarında, herşey dahil 94 TL’den başlattığı kampanyaya yolculardan gelen yoğun talep üzerine bu promosyon için ayrılmış 25.000 adet koltuk, Türk Hava Yolları tarafından arttırılarak 40.000 koltuk olarak belirlenmiştir.

Herşey dahil 94 TL, tüm vergi ve harçlar dahil Türk Hava Yolları web sitesinde geçerli olan toplam ücrettir.

Türkiye’nin bayrak taşıyıcı havayolu şirketi Türk Hava Yolları olarak, Ramazan’a özel kampanyamıza yolcuların gösterdiği yoğun ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Ramazan promosyonu ile ilgili daha ayrıntılı bilgilere www.thy.com web sitesinden ulaşılabilir. Türk Hava Yolları yolcuları seyahatlerini ayrıca 444 0 849 numaralı Çağrı Merkezi’nden veya satış ofislerinden ayırtabilir.
THY'nin kampanyası yoğun ilgi gördü

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (17)

Misafir ~ 8 yıl önce
ya sanki bilet ücretinin ikramla çok bi ilgisi varmış gibi yorumlar yapmıyor musunuz!! kardeşim uçakta aldığınız ikram, total bilet fiyatı içinde maximum 10 liraya geliyordur. bilet fiyatlarının yüksek olmasının, dağıtılan ikramla bir alakası yok. bunu kafanıza sokunuz lütfen.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
40 dk olan ıst-esb uçağında(full olan)ki bunun 20 dk sı iniş kalkış kalan 20 dk içiçek ve soğuk yemek servisi..yeterrrrrrrrr gerçekten yeter uçuş emniyeti nerde herşeymi ikram ya

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
thy ikramda ödülden ödüle koşuyor bizim işbilmez kıskanç muhalifler ikram kalitesiz diyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
İkramın kalitesizliği zaten diz boyu. IST çıkışında bile taş gibi sandviç veriliyor. USAŞ'ı çok arıyoruz çoook.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000