06 Mart 2016, Pazar 21:01:36

THY'nin Helsinki uçağında motor arızası

Türk Hava Yolları'nın (THY) TK1764 sefer sayılı Helsinki-İstanbul uçağında motor arızası yaşandı. Yolcular terminale alınırken uçak için parça beklendiği öğrenildi.
  • THY de kabin memuru yaş sınırı değişsin birçok şirket 35 yaş sınırını uyguluyor, uygun olmayan adaylar alınmasın sadece bir şans?
  • 10 euro da para mi? Ben gunde slot makinalarda burda 100-150 euro arasi para harciyorum. Yolculara tavsiyem ne yapsinlar etsinler yemek kuponlari ile kumar oynasinlar..
  • 10 euro'yu paraya cevirip iddaa ( finbet) oynasak fena olmaz.Bu tip durumlarda 10 euro'yu basip 2 maca olayi bitirmek lazim.
  • arıza hangi parçadan kaynaklanıyormuş onu da yazsaydınız ya?

Türk Hava Yolları'nın (THY) Finlandiya'nın başkenti Helsinki'eden İstanbul'a yapacağı TK1764 sayılı A321 tipi uçağında motor arızası meydana geldi.

Yolcular yeniden terminale alınırken motor parçasının beklendiği öğrenildi. Öte yandan Finli havayolu şirketi Finnair'de arıza yapan motor parçasının olabileceği de belirtildi. Parça Finnair'den temin edilirse Helsinki-İstanbul seferini yapacak uçakyaklaşık 2 saat içerisinde havalanabilecek.

Öte yandan terminale alınan yolculara ve uçucu ekibe 10 Euro'luk yemek kuponları dağıtıldığı öğrenildi.

©AirportHaber

THY'nin Helsinki uçağında motor arızası

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (26)

inch ~ 2 yıl önce
THY de kabin memuru yaş sınırı değişsin birçok şirket 35 yaş sınırını uyguluyor, uygun olmayan adaylar alınmasın sadece bir şans?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
.. ~ 2 yıl önce
kesinlikle katılıyorum sana. inşallah yakın zamanda yaş kriteri değiştirilmiş ilanlar gelir.
tavsiye ~ 2 yıl önce
10 euro da para mi? Ben gunde slot makinalarda burda 100-150 euro arasi para harciyorum. Yolculara tavsiyem ne yapsinlar etsinler yemek kuponlari ile kumar oynasinlar..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
helsinki ~ 2 yıl önce
10 euro'yu paraya cevirip iddaa ( finbet) oynasak fena olmaz.Bu tip durumlarda 10 euro'yu basip 2 maca olayi bitirmek lazim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
.. ~ 2 yıl önce
arıza hangi parçadan kaynaklanıyormuş onu da yazsaydınız ya?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
777 ~ 2 yıl önce
krank mili cuvatası düşmüş
... ~ 2 yıl önce
77 sen airporthaber sözcüsü müsün??

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000