11 Ekim 2014, Cumartesi 17:14:28

THY'NİN GOLF TURNUVASINI KAZANANLAR BELLİ OLDU

Turkish Airlines World Golf Cup İstanbul’da kazananlar belli oldu.
  • sizin beyninizi seveyim ben. Golf ne ya? Benim paramla, benim vergimle. Lanet olsun size.
  • Kim bu bıyıklı? Yasaklanması lazım THY gibi şirketlerde bıyığın.
  • Kazananları tebrik ederim. Nevin hanım siz yapmayın bari, özel görevlere de biraz bizler gidelim. Khb de masa başında çalışanlar her yerde, Temel Bey in yanında da onlar. Biz ne yaparsak yapalım seçilmiyoruz çünkü seçenlere yakın değiliz...
  • ATA SPORUMUZ...

Türk Hava Yolları’nın kendi adıyla dünyada 50 farklı şehirde düzenlediği ve kısa sürede dünyadaki en önemli amatör golf turnuvalarından biri haline gelen Turkish Airlines World Golf Cup’ın 49. ayağı, İstanbul’da tamamlandı.

Kemer Golf Resort’ta benzersiz bir mücadeleye sahne olan turnuva hem kısa sürede yakaladığı ivmeyle, hem de verdiği ödüllerle şimdiden hafızalara kazındı.

Turnuvada 17 ve altı handikap seviyesinde mücadele eden Tsuyoshi Haga, oldukça iyi bir performans göstererek 46 puan aldı ve Kategori 1’in şampiyonu oldu. 17 ve üstü handikap seviyesinde mücadele eden Yıldız Aryas ise 47 puanla Kategori 2’de birinci sıraya yerleşti. Turnuvada “Nearest The Pin” ödülünü bayanlarda Didem Aras ve erkeklerde aynı zamanda Kategori 1 birincisi olan Tsuyoshi Haga kazandı.

Türk Hava Yolları adına konuşan Kurumsal Pazarlama ve Alternatif Dağıtım Kanalları Başkanı Ahmet Oğuz Karakaş, “Turkish Airlines World Golf Cup İstanbul turnuvasına katılan tüm misafirlerimize teşekkür ediyoruz ve kazananları tebrik ediyoruz. Son yıllarda Türk Hava Yolları olarak golf sporuna verdiğimiz destek artarak devam ediyor ve bu kapsamda İstanbul’da bir turnuva gerçekleştirdiğimiz için çok mutluyuz. Kurumsal müşterilerimizle bir araya gelebileceğimiz bu tarz etkinliklerin sürdürülmesini planlıyoruz.” dedi. 

Turnuva kapsamında yapılan çekilişte, Sedat Devrim ve Mustafa Aras, çift kişilik Türk Hava Yolları business class uçuşu ve Belek’te beş yıldızlı Maxx Royal Otel’de yedi gecelik her şey dahil konaklama kazandı.

Turnuva kapsamında bir de sürpriz ödül verildi. Türk Hava Yolları’nın sadakat programı Miles&Smiles kapsamında, oyuncular arasında en fazla statü miline sahip olan Elite Plus kart sahibi Korhan Kurdoğlu, Miles&Smiles’dan 100.000 Mil kazandı.

Bu yıl ikincisi düzenlenen Turkish Airlines World Golf Cup, ilk kez 2013’te, dünyanın 12 farklı noktasında düzenlendi. Geçen yıl, Antalya’daki büyük finalde Çin’den Han Liang birinci olmuş ve Turkish Airlines Open kapsamında düzenlenen Pro-Am turnuvasında golf sporunun yıldızı Tiger Woods ile Pro-Am oynamıştı.

Turnuva bu yıl, İngiltere, Japonya, Güney Kore, Amerika, Endonezya, Almanya, Fransa ve Arjantin’in de içinde yer aldığı 35 farklı ülkede toplam 50 destinasyonda gerçekleştiriliyor. Turnuvaya yıl boyunca toplamda 4.000 kişinin katılması bekleniyor. Turnuvanın finalinde, her bir destinasyondan 2 kişi finalist olarak yer alacak.

9-16 Kasım tarihlerinde Büyük Final’e katılacak 100 kişi, Türk Hava Yolları ile Business Class sınıfında Antalya’ya seyahat edecek ve yedi gün boyunca her şey dahil konaklama imkanına sahip olacak. Katılımcılar, Turkish Airlines Open Pro-Am turnuvalarında European Tour’un en iyi oyuncularıyla birlikte oynama fırsatını kazanabilmek için Büyük Final’de mücadele edecek. Ayrıca 13-16 Kasım tarihlerinde Maxx Royal Montgomerie Golf Club’da gerçekleştirilecek 7 milyon dolar ödüllü Turkish Airlines Open’da Türk Hava Yolları’nın VIP misafirperverliğinin tadını çıkaracaklar.

THY'NİN GOLF TURNUVASINI KAZANANLAR BELLİ OLDU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

sizin beyninizi ~ 4 yıl önce
sizin beyninizi seveyim ben. Golf ne ya? Benim paramla, benim vergimle. Lanet olsun size.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
senin vergin değil ~ 4 yıl önce
çatır çatır kazandığımız parayla. üstelik vergisini ödüyoruz. sağdan devam et canım!
senin vergin değil ~ 4 yıl önce
çatır çatır kazandığımız parayla. üstelik vergisini ödüyoruz. sağdan devam et canım!
Bıyık ~ 4 yıl önce
Kim bu bıyıklı? Yasaklanması lazım THY gibi şirketlerde bıyığın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Kazananları tebrik ederim. Nevin hanım siz yapmayın bari, özel görevlere de biraz bizler gidelim. Khb de masa başında çalışanlar her yerde, Temel Bey in yanında da onlar. Biz ne yaparsak yapalım seçilmiyoruz çünkü seçenlere yakın değiliz...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
ATA SPORUMUZ...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000