03 Ağustos 2017, Perşembe 19:05:50

THY'nin emekli dispeçeri kansere yenik düştü

Türk Hava Yolları'nda dispeçer olarak görev yapan ve emekli olduktan sonra Arel Üniversitesi'nde öğretim görevlisi olarak çalışan Oğuz Gezgiç hayatını kaybetti.
  • Degerli kardesım Oğuz ıle dıspecte, OCC de beraber mesaı yaptık, calısmaları ıle THY nin emnıyetlı ucuslar yapmasına katkılar sagladı hizmetleri unutulmaz, Allahtan rahmet dıler acılı ailesine sabırlar dilerim.
  • Mekanın cennet olsun Oğuz Abi. Değerli ailesine ve yakınlarına sabırlar dilerim. Havacılık için çok değerli ve bilgili birisiydi.
  • Birbirinden değerli,içten ve güzel yorumlarınız için her birinize teker teker yürekten teşekkür ederim. Eşi H.Gezgiç.
  • Allah rahmet etsin mekanı cennet olsun

Türk Hava Yolları'nda (THY) dispeçer olarak görev yapan ve emekli olduktan sonra Arerl Üniversitesi'nde öğretim görevlisi olarak çalışan Oğuz Gezgiç hayatını kaybetti.

Merhum Gezgiç'in bir süredir tedavi gördüğü kanser hastalığı nedeniyle bugün vefat ettiği öğrenildi. 60 yaşında hayata veda eden Gezgiç, THY'den emekli olduktan sonra Kültür Üniversitesi Havacılıkta Yer Hizmetleri Yönetimi ve Arel Üniversitesi'nde Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği öğretim görevlisi olarak çalışmıştı.

Oğuz Gezgiç'in cenazesi yarın Ataköy 5'inci Kısım Camii'nde öğle namazına müteakip defnedilecek.

THY'nin emekli dispeçeri kansere yenik düştü

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (34)

İbrahim Toykoç ~ 11 ay önce
Degerli kardesım Oğuz ıle dıspecte, OCC de beraber mesaı yaptık, calısmaları ıle THY nin emnıyetlı ucuslar yapmasına katkılar sagladı hizmetleri unutulmaz, Allahtan rahmet dıler acılı ailesine sabırlar dilerim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Navigation. ~ 11 ay önce
Mekanın cennet olsun Oğuz Abi. Değerli ailesine ve yakınlarına sabırlar dilerim. Havacılık için çok değerli ve bilgili birisiydi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
H.GEZGİÇ ~ 11 ay önce
Birbirinden değerli,içten ve güzel yorumlarınız için her birinize teker teker yürekten teşekkür ederim. Eşi H.Gezgiç.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ben bu işi çözemedim ~ 11 ay önce
Allah rahmet etsin mekanı cennet olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000