18 Ocak 2012, Çarşamba 13:01:50

THY'NİN DENİZLİ UÇAĞI DALAMAN'A İNDİ...

THY'nin İstanbul-Denizli seferini yapacak olan uçağı Dalaman'a divert etti...
  • Ucak ruzgar nedeniyle 3kez denemesine ragmn inemedi ucakta bende wardm panige kapikdik urkutucuydu
  • sis farcı arkadaşa bir ilaç ismi tavsiye ediyorum.bi çektirip git. Kardeşim nerden bu siteyi bulupta yorum yazarsın.Efendi gibi gel biletini al yameğini ye uç.Neden işin olmayan ,ehli olmadığın konularda yazıp durursun .Çok iyi projelerin varsa gel çalışalım beraber.Amma ne öyle ne böyle dersen o ilacı olmanı tavsiye ederim.Havacılığa gönül vermiş kardeşlerimize saygılar sunarım.
  • çok bilen arkadaşım , arabada görüş sıfıra düşünce durup dörtlüleri yakıp etrafını kolacan edebilirsin , uçakta 400-500 km. hızla giderken sis farlarını !! açsan ne olacak ezbere inşallah önümüzde bir engel yoktur inelim mi diyeceksiniz , sayın YETERLİ YORUMCU .
  • bili bilmeden herkez konusuyor artik olacak is degil
Türk Hava Yolları'nın TK 2576 sefer sayılı Boeing 737-800 tipi yolcu uçağı bu sabah 07:00 sularında İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan kalkış yaparak Denizli'ye hareket etti. Denizli'ye yaklaştığı sırada havadaki sisin görüş mesafesini düşürmesi nedeniyle Dalaman'a divert etmek zorunda kaldı. Uçak, saat 09:12'de Dalaman meydanına indi.

Daha sonra Denizli'deki havanın normale döndüğü haberini alan uçuş ekibi yolcularıyla birlikte Dalaman'dan tekrar kalkış yaparak 11:50'de Denizli Çardak Havaalanı'na sorunsuz bir iniş gerçekleştirdi.

THY uçağı böylece 3 saate yakın bir rötarla Denizli'ye ulaşmış oldu.
THY'NİN DENİZLİ UÇAĞI DALAMAN'A İNDİ...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

İsim / Rumuz ~ 5 yıl önce
Ucak ruzgar nedeniyle 3kez denemesine ragmn inemedi ucakta bende wardm panige kapikdik urkutucuydu

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
sis farcı arkadaşa bir ilaç ismi tavsiye ediyorum.bi çektirip git. Kardeşim nerden bu siteyi bulupta yorum yazarsın.Efendi gibi gel biletini al yameğini ye uç.Neden işin olmayan ,ehli olmadığın konularda yazıp durursun .Çok iyi projelerin varsa gel çalışalım beraber.Amma ne öyle ne böyle dersen o ilacı olmanı tavsiye ederim.Havacılığa gönül vermiş kardeşlerimize saygılar sunarım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
çok bilen arkadaşım , arabada görüş sıfıra düşünce durup dörtlüleri yakıp etrafını kolacan edebilirsin , uçakta 400-500 km. hızla giderken sis farlarını !! açsan ne olacak ezbere inşallah önümüzde bir engel yoktur inelim mi diyeceksiniz , sayın YETERLİ YORUMCU .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
bili bilmeden herkez konusuyor artik olacak is degil

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000