13 Aralık 2014, Cumartesi 10:14:09

THY'DEN YOLCULARINA GREV UYARISI

Türk Hava Yolları (THY), resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada Belçika'da Pazartesi günü yapılacak genel grev nedeniyle seferlerin iptal edildiğini duyurdu.
  • Avrupayı diktatörler yönetiyorsa türkiyeyi kim yönetiyor?? Bizimkilerde otursun sadakaya eyvallah desin
  • Avrupayi diktatorler yonetiyo Esek gibi calismak karsiligi dusuk maas Insanlari kemiklere kadar soyuyorlar Her yerde grev ve isyan var
  • Uzakkk
  • İlgi çekmek için bu tarz başlıklar atmaktan vazgeçin!

Belçika'da yeni hükümetin kemer sıkma politikasını protesto etmek için sendikalar, birkaç haftadır her Pazartesi günü bir günlük grev yapıyordu. 

Geçtiğimiz Pazartesi günü de başkent Brüksel'de yapılan bir günlük grev nedeniyle Türk Hava Yolları o gün, bu kente seferlerini iptal etmişti.

Türk Hava Yolları, resmi internet sitesi üzerinden yaptığı duyuruda 15 Aralık Pazartesi günü, Belçika'daki genel grev nedeniyle, Pazartesi günü yapılacak olan seferlerini iptal etti.

THY'den yapılan açıklamada yolcuların, havalimanına gelmeden önce çağrı merkezleri ve internet sitesi üzerinden uçuşlarının kontrol edilmesini istedi.

THY'DEN YAPILAN AÇIKLAMA;

Değerli yolcularımız,

Belçika’da 15 Aralık 2014 tarihinde gerçekleşecek olan grev nedeniyle o tarihteki Belçika varışlı/çıkışlı tüm seferlerimiz iptal edilmiştir. Lütfen havalimanına gelmeden önce uçuşunuzu 444 0 THY/444 0 849 numaralı çağrı merkezimizden veya web sitemizdeki kalkış-varış uygulamasından kontrol ediniz.

Uçuşlarla ilgili güncel bilgiye mobil cihazınızdan da mobil.thy.com adresini kullanarak erişebilirsiniz. Mobil uygulamalarımızla ilgili detaylı bilgi için lütfen mobil uygulamalar sayfamızı ziyaret ediniz.

THY'DEN YOLCULARINA GREV UYARISI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Avrupayı diktatörler yönetiyorsa türkiyeyi kim yönetiyor?? Bizimkilerde otursun sadakaya eyvallah desin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Amsterdam oost ~ 3 yıl önce
Avrupayi diktatorler yonetiyo Esek gibi calismak karsiligi dusuk maas Insanlari kemiklere kadar soyuyorlar Her yerde grev ve isyan var

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kral ~ 3 yıl önce
Uzakkk

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
İlgi çekmek için bu tarz başlıklar atmaktan vazgeçin!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000