26 Eylül 2016, Pazartesi 11:25:14

THY'den yeni kampanya

Türk Hava Yolları, İstanbul çıkışlı uçuşlarda Balkanlar, Kafkaslar ve Ukrayna'ya indirim kampanyası başlattı.
  • istanbul atatürk ile sabiha gökçen arasına uçuş istiyoruz karadan 3 saatte zor ulaşılıyor 2 saatte bir sefer koysa thy yeter duy sesimizi te ha ye
  • İş bilen son 5000 kişi kaldı. Onları da atın şirket iyice batsın.
  • Thy de 800 tane yabancı pilot çalışıyor keko. Yani zaten yabancı hayranlığı var...
  • (Thy + ucretsiz sandvic) - (pegasus + ucretli sandvic) = 100 TL

Türk Hava Yolları, İstanbul çıkışlı uçuşlarda Balkanlar, Kafkaslar ve Ukrayna'ya indirim kampanyası başlattı.

Son altı yıldır “Avrupa’nın En İyi Havayolu Şirketi” seçilen Türk Hava Yolları, transfer merkezi İstanbul’dan; Balkanlar’da Cluj 99 USD, Bükreş, Köstence, Ljubljana, Priştine, Saraybosna, Tiran, Üsküp, Zagreb 109 USD; Belgrad, Podgorica, Dubrovnik 119 USD; Sofya 129 USD; Varna, Kişinev’e 139 USD’den;

Kafkaslar’da Nahcivan, Gence, Tiflis 129 USD, Batum 149 USD, Bakü 169 USD’den (Atatürk Havalimanı - Sabiha Gökçen Seferleri);

Ukrayna’da Zaporijya 119 USD, Lviv 139 USD, Kherson 149 USD, Odessa 159 USD, Kiev 169 USD’den (Atatürk Havalimanı - Sabiha Gökçen Seferleri) başlayan fiyatlarla gidiş-dönüş her şey dâhil uçuş olanağı sağlıyor.        

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Balkanlar’ın Belgrad, Kişinev, Podgorica, Priştine, Saraybosna, Tiran ve Üsküp şehirlerine vizesiz; Kafkaslar’ın Batum ve Tiflis şehirlerine ise pasaporta gerek duymadan sadece kimlik kartı ile giriş yapabiliyor.

Sınırlı sayıda koltuk için geçerli olan indirimden yararlanmak isteyen yolcular, uçuş biletlerini 26 Eylül - 16 Ekim 2016 tarihleri arasında satın almaları hâlinde, seyahatlerini 16 Ekim 2016 – 31 Mart 2017 tarih aralığında gerçekleştirebilecekler.

Her şey dâhil 99 Dolar’dan başlayan uçuş biletleri Türk Hava Yolları’nın resmi web sitesi ücretleri olmakla birlikte bilet satış ofisleri ve acentelerde değişiklik gösterebiliyor.

Kapsam dışı seyahat dönemleri ve kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgilere www.turkishairlines.com web adresinden, 444 0 849 numaralı Çağrı Merkezi’nden veya satış ofislerinden ulaşılabilir.
 

THY'den yeni kampanya

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (23)

ist-saw ~ 2 yıl önce
istanbul atatürk ile sabiha gökçen arasına uçuş istiyoruz karadan 3 saatte zor ulaşılıyor 2 saatte bir sefer koysa thy yeter duy sesimizi te ha ye

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yazık ~ 2 yıl önce
İş bilen son 5000 kişi kaldı. Onları da atın şirket iyice batsın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Fzye ~ 2 yıl önce
Thy de 800 tane yabancı pilot çalışıyor keko. Yani zaten yabancı hayranlığı var...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Fz ~ 2 yıl önce
Tüm yerli havayollarımızda yabancı pilot çalıştırılıyor. Bunun sebebini herkes çok iyi biliyor. Bazılarının bilmediği farkında olmadan bilinç altında yaşadıkları yabancı düşmanlığı kompleksi... Saygılar.
Fz ~ 2 yıl önce
Türkiye'nin en değerli markası ve uluslar arası bir şirketten bahsediyoruz. Yabancı çalışan olmaması düşünülemez. Ben "keko" olmadığımı biliyorum. Fakat sizin kim olduğunuzu bilmiyordum. Öğrendim böylece; Bir konuda fikirlerini söyleyen insanlara yine fikirleri ile cevap vermek yerine saldıran, medeni tartışma vizyonu olmayan insanların zavallı durumlarına gerçekten çok üzülüyorum. Saygılar.
100 tl ~ 2 yıl önce
(Thy + ucretsiz sandvic) - (pegasus + ucretli sandvic) = 100 TL

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000