02 Aralık 2014, Salı 15:27:20

THY'DEN YAZA ÖZEL FİYATLAR

Türk Hava Yolları, yolcularının yurt içi noktalar dâhilindeki yaz dönemi uçuş planlamasını aylar öncesinden takvimine ekliyor.
  • Bir yolcu olarak yazıyorum; THY gibi bir şirketin bu fiyata bilet satması çok iyi. Pegasusta aynı fiyata satıyor gibi görünüyor ama uçak içi ikram, check in hizmeti, vs derken iki katına yaklaşıyor. Ayrıca Pegasus birde çağrı merkezi numarasını değiştirmiş, yeni numarasını aramanın dakikası 1,8 TL. 10 dakika müşteri hizmetleri ile görüşseniz 18 TL fatura ödemek zorunda kalıyorsunuz. Bazı arkadaşlar sadece 3 koltuğu bu fiyattan ayırmış diye eleştirmişler ama adı üstünde bu bir promosyon. Ben daha önceleri ucuz sandığım için hep Pegasusla uçardım. Ancak ek ücretler (check in bedeli nedir arkadaş ya), işportacı gibi ortalıkta gezen hostesler ve yetersiz hizmetleri görmem için THY'nin promosyon biletiyle uçmam gerekti. Şimdi arada kabul edilebilir bir fark olduğu sürece THY ile veya Atlasjet ile uçmaya çalışıyorum. Burada THY'nin promosyonu işe yaradı, bana kendileri ile uçma fırsatı vererek hizmet kalitelerini gösterdiler, bu 55 Tl'lik biletler rakip firma yolcuları için bir fırsat.
  • Borajet her daim yurtiçi uçuşları 54 liradan başlatıyor. Şu bölgesel uçuşlar artar umarım.
  • 55 THY için iyi rakam yapmayın güzel slot ikram var ucak ici konfor yapmayın arkadaşlar daha ne versin :)Daha ucuzu low cost işi olur...
  • Allah razı olsun! 3465 yıl sonrası için yalnızca 3 koltuğun kampanya diye satılması..

Türk Hava Yolları, yolcularının yurt içi noktalar dâhilindeki yaz dönemi uçuş planlamasını aylar öncesinden takvimine ekliyor.

Aralık ayı içerisinde yapacakları planlama sonrasında yolcularına indirimli uçuşlarla katlanacak keyifli bir yazın kapılarını açıyor.


Yolcu memnuniyetini her şeyin ötesinde tutan Türkiye’nin küresel değeri Türk Hava Yolları, bu prensibinden hareketle yeni bir kampanyayı daha hayata geçiriyor. Yolcularının kış dönemi seyahatlerinde biletlerini erken satın almaları hâlinde tüm yurt içi uçuşlarında 55 TL’ye (internet üzerinden her şey dâhil tek yön satış ücreti) uçuş imkânı sağlıyor.

Sınırlı sayıda koltuk için geçerli olan indirimden yararlanmak isteyen yolcular, 2-7 Aralık 2014 tarih aralığında satın alacakları bilet ile uçuşlarını 1 Nisan 2015 – 27 Ekim 2015 tarihleri arasında gerçekleştirebilecekler.

THY'DEN YAZA ÖZEL FİYATLAR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

Elpida ~ 3 yıl önce
Bir yolcu olarak yazıyorum; THY gibi bir şirketin bu fiyata bilet satması çok iyi. Pegasusta aynı fiyata satıyor gibi görünüyor ama uçak içi ikram, check in hizmeti, vs derken iki katına yaklaşıyor. Ayrıca Pegasus birde çağrı merkezi numarasını değiştirmiş, yeni numarasını aramanın dakikası 1,8 TL. 10 dakika müşteri hizmetleri ile görüşseniz 18 TL fatura ödemek zorunda kalıyorsunuz. Bazı arkadaşlar sadece 3 koltuğu bu fiyattan ayırmış diye eleştirmişler ama adı üstünde bu bir promosyon. Ben daha önceleri ucuz sandığım için hep Pegasusla uçardım. Ancak ek ücretler (check in bedeli nedir arkadaş ya), işportacı gibi ortalıkta gezen hostesler ve yetersiz hizmetleri görmem için THY'nin promosyon biletiyle uçmam gerekti. Şimdi arada kabul edilebilir bir fark olduğu sürece THY ile veya Atlasjet ile uçmaya çalışıyorum. Burada THY'nin promosyonu işe yaradı, bana kendileri ile uçma fırsatı vererek hizmet kalitelerini gösterdiler, bu 55 Tl'lik biletler rakip firma yolcuları için bir fırsat.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Borajet her daim yurtiçi uçuşları 54 liradan başlatıyor. Şu bölgesel uçuşlar artar umarım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kaça verseydi ~ 3 yıl önce
55 THY için iyi rakam yapmayın güzel slot ikram var ucak ici konfor yapmayın arkadaşlar daha ne versin :)Daha ucuzu low cost işi olur...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yasasın! ~ 3 yıl önce
Allah razı olsun! 3465 yıl sonrası için yalnızca 3 koltuğun kampanya diye satılması..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000