23 Ocak 2015, Cuma 15:45:38

THY'DEN TARTIŞILACAK KARAR!

Türk Hava Yolları, Orta Afrika ülkelerinden Ruanda'nın bisiklet takımı 'Team Rwanda'ya sponsor oldu.
  • O zenciler bisikletemi biner diye sormussun.Faşist Irkçı sana adam sıfatı takılıyor da neden zenciler bisiklete binmesin !!!!
  • bu seferki hareketini beğenmedim TK. yahu Afrika'da ne bisikleti. Zenciler bisiklete mi biner! Quick Step, Astana, Garmin gibi Pro Tour kategorisinde Tour de France gibi yarışlara katılan takımlara sponsor olsa anlarım.
  • Sayın AirportHaber, Hürriyet gibi;iktidara çelme takmak için canla başla uğraşıp o eski kendine yediği günlere dönmeye çalışanların gazetesinin SAÇMA SAPAN bir haberini buraya bu başlıkla taşımanızı yadırgadım. Thy Papua Yeni Gine'ye eğer uçsa, orasının milli takımına sponsor olsa KİMSE birşey diyemez. Girdipi pazarda isim yapma, kendini tanıtma için bu tarz sponsorluklar her zaman yapılır. Ki Türkiye'de başarılı nice sporcuya sponsordur THY. Çok biliyor ve hayrına yapmayı istiyorsa A.Doğan sponsor olsun bakalım.. Çamur atmak kolay, bunlar hep bana hep bana alışmışlar.. Alamayınca böyle taşlıyorlar
  • Helal olsun thy.ötesi hikaye,

FC Barcelona, Manchester United gibi dev kulüplerle yaptığı sponsorluk anlaşmalarıyla adını dünyaya duyuran Türk Hava Yolları (THY), çok ilginç bir karar aldı.

THY, Orta Afrika ülkelerinden Ruanda'nın bisiklet takımı 'Team Rwanda'ya sponsor oldu. Hürriyet'te yer alan habere göre; Anlaşmanın içeriği hakkında net bilgi verilmedi. Ancak, THY'nin takımın bütün uluslararası ulaşımını karşılayacağı ifade edildi.

Öte yandan THY'nin bu kararı Türkiye'deki bisiklet camiasında tepki gördü. Sebebi ise, Türkiye'de, Cumhurbaşkanlığı Turu dışında hiçbir bisiklet organizasyonuna destek vermeyen THY'nin, Team Rwanda'ya sponsorluk yapması.

Bisiklet ve triatlon sporcuları, THY'nin Team Rwanda'ya sponsor olmasını protesto etti. Triatlon Türkiye Facebook sayfasında THY'nin anlaşmayı duyuran ilanlarının üzerine İngilizce 'a shamed - utanmalısın' diye yazıldı.

(Hürriyet)Ruanda, Orta Afrika'da yer alan 12 milyon nüfuslu küçük bir ülke.

THY'DEN TARTIŞILACAK KARAR!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (29)

IYI OKU ~ 3 yıl önce
O zenciler bisikletemi biner diye sormussun.Faşist Irkçı sana adam sıfatı takılıyor da neden zenciler bisiklete binmesin !!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
bu seferki hareketini beğenmedim TK. yahu Afrika'da ne bisikleti. Zenciler bisiklete mi biner! Quick Step, Astana, Garmin gibi Pro Tour kategorisinde Tour de France gibi yarışlara katılan takımlara sponsor olsa anlarım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Sayın AirportHaber, Hürriyet gibi;iktidara çelme takmak için canla başla uğraşıp o eski kendine yediği günlere dönmeye çalışanların gazetesinin SAÇMA SAPAN bir haberini buraya bu başlıkla taşımanızı yadırgadım. Thy Papua Yeni Gine'ye eğer uçsa, orasının milli takımına sponsor olsa KİMSE birşey diyemez. Girdipi pazarda isim yapma, kendini tanıtma için bu tarz sponsorluklar her zaman yapılır. Ki Türkiye'de başarılı nice sporcuya sponsordur THY. Çok biliyor ve hayrına yapmayı istiyorsa A.Doğan sponsor olsun bakalım.. Çamur atmak kolay, bunlar hep bana hep bana alışmışlar.. Alamayınca böyle taşlıyorlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 3 yıl önce
Helal olsun thy.ötesi hikaye,

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000