15 Aralık 2011, Perşembe 11:36:28

THY'DEN 'TAM' İSABET

Türk Hava Yolları’nın TAM Brezilya Havayolları ile Serbest Satış Ortak Uçuş Anlaşması başlıyor...
  • sanki gunlugune ozel not dusmussun ,,, burasi forum ,, madem ortaya konusuyorsun bu hangi ismail onu da soyle de sen kantarda kac kg geliyorsun bizde onu gorelim ...
  • Tam isabet deyince..ismail için sandım.ama değilmiş..kendisi,ne ileri görüşlü,ne bilgili,ne muhteşem bi adamdı...yaptıkları iz bıraktı...iz bırakacak..yıllar sonra,bu müthiş kadro ile ilgili,filmler,diziler bile yapılacaktır...ismailcim,demek çok sevdiğin asli ve asıl işine dönüyorsun,AYARINI BOZDUĞUN KANTAR ŞİMDİ SENİ DE TARTACAK..
  • bazilari siniri gecmekten aciz...
  • Demekki Thy dekiler is bilirmiş.. Allah yardımcıları olsun
Brezilya TAM Havayolları ile Türk Hava Yolları arasında gerçekleşecek olan Serbest Satış Ortak Uçuş Anlaşması 14 Aralık 2011 tarihinde imzalandı. Anlaşmaya göre Türk Hava Yolları ile TAM Havayolları ortak uçuşlar gerçekleştirecek.

İmzalanan anlaşma dahilinde Türk Hava Yolları’nın halihazırda sefer düzenlemediği, Buenos Aires, Rio de Janeiro, Iguassu Falls, Porto Alegre ve Brezilya uçuş noktalarına; ayrıca, Sao Paulo üzerinden Madrid’e TK uçuş kodu ile sefer düzenlenecek.

TAM Havayolları ise Türk Hava Yolları’nın sefer düzenlediği İstanbul-Sao Paulo ve Istanbul-Madrid seferlerine uçuş kodunu ekleyecek.

İmzalanan anlaşma ile Brezilya ve Arjantin’de Türk Hava Yolları yolcularına daha fazla uçuş alternatifi sağlanabilecek. 2014 Yılında Brezilya'da gerçekleşecek Fifa Dünya Kupası ve 2016 Olimpiyat Oyunları'na ev sahipliği yapacak TAM Havayolları Brezilya'da 43, Latin Amerika'da 19 şehire, Amerika ve Avrupa'ya seferler düzenliyor.
THY'DEN 'TAM' İSABET

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Misafir ~ 6 yıl önce
sanki gunlugune ozel not dusmussun ,,, burasi forum ,, madem ortaya konusuyorsun bu hangi ismail onu da soyle de sen kantarda kac kg geliyorsun bizde onu gorelim ...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Tam isabet deyince..ismail için sandım.ama değilmiş..kendisi,ne ileri görüşlü,ne bilgili,ne muhteşem bi adamdı...yaptıkları iz bıraktı...iz bırakacak..yıllar sonra,bu müthiş kadro ile ilgili,filmler,diziler bile yapılacaktır...ismailcim,demek çok sevdiğin asli ve asıl işine dönüyorsun,AYARINI BOZDUĞUN KANTAR ŞİMDİ SENİ DE TARTACAK..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
bazilari siniri gecmekten aciz...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Demekki Thy dekiler is bilirmiş.. Allah yardımcıları olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000