12 Kasım 2017, Pazar 09:04:42

THY'den öğretmenler günü indirimi

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), öğretmenlere Türk Hava Yolları (THY) ile 20 Kasım 2017-31 Mart 2018 tarihlerinde yapılacak iç hat uçuşlarında yüzde 25 indirimli bilet imkanı sağlanacağını açıkladı
  • Devletin, dolayısıyla bütün vatandaşların, sahip olduğu bir kurum bütün vatandaşlara değil de bi gurup seçilmiş zümreye (bu durumda öğretmenlere) indirim yapıyor. THY'nin ayrımcılık suçundan ivedi olarak dava edilmesi lazım!
  • Ensar vakfı öğretmenlerine bedava olacakmış
  • Zaten ona buna indirim falan filan Yer hizmetlerine indirim yok :)
  • ÖĞRETMENLERİ DÜŞÜNMENİZ GÜZEL.BENCE DE BU İNDİRİMİ EĞİTİMCİLERE AYIRIM YAPMADAN UYGULAMAK DAHA ANLAMLI OLURDU.

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), öğretmenlere Türk Hava Yolları (THY) ile 20 Kasım 2017-31 Mart 2018 tarihlerinde yapılacak iç hat uçuşlarında yüzde 25 indirimli bilet imkanı sağlanacağını açıkladı.

THY ile yapılan görüşmeler sonucunda, Bakanlığa bağlı olarak görev yapan öğretmenlere ve ailelerin, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla iç hat uçuşlarında indirimli seyahat etme imkanı bu yıl da sağlanacak.

İndirim için THY iç hat seferlerinde (Anadolu Jet iç hat seferleri dahil), 20 Kasım 2017-24 Mart 2018 tarihlerinde biletleme yapılması gerekecek.

YÜZDE 25 İNDİRİM

Öğretmenler ve aileleri, 20 Kasım 2017-31 Mart 2018 tarihlerinde yapılacak direkt ve aktarmalı business ve ekonomi kabin seyahatlerde (promosyon ücret seviyeleri hariç), aynı soyada sahip en az bir yolcu, en fazla dört yolcu için rezervasyon yapılması şartıyla yüzde 25 iç hat indirimiyle seyahat edebilecek.  

THY'den öğretmenler günü indirimi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Saçmalık ~ 8 ay önce
Devletin, dolayısıyla bütün vatandaşların, sahip olduğu bir kurum bütün vatandaşlara değil de bi gurup seçilmiş zümreye (bu durumda öğretmenlere) indirim yapıyor. THY'nin ayrımcılık suçundan ivedi olarak dava edilmesi lazım!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Haydar ~ 8 ay önce
Öğretmenlerde geze geze bir hal oldu. O kadar fazla maaş alıyorlar ki; paraları nerede harcayayım diye düşünüyorlar.
Ensar ~ 8 ay önce
Ensar vakfı öğretmenlerine bedava olacakmış

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İşçi ~ 8 ay önce
Zaten ona buna indirim falan filan Yer hizmetlerine indirim yok :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
GÜZEL ~ 8 ay önce
ÖĞRETMENLERİ DÜŞÜNMENİZ GÜZEL.BENCE DE BU İNDİRİMİ EĞİTİMCİLERE AYIRIM YAPMADAN UYGULAMAK DAHA ANLAMLI OLURDU.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000