08 Mart 2017, Çarşamba 10:12:51

THY'den kadın yolculara sürpriz

Türk Hava Yolları, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde, kadın yolcularına özel bir sürpriz hazırladı.
  • Dünya Emekçi Kadınlar Günü... şunu bir öğrenin, bu gün kutlama değil, bir anma günüdür... oturup okuyun bir de o gün nerede olmuş, o gün ne için özel bir gün yapılmış; her şey gibi bunun içini de boşaltıyorsunuz.
  • THY filosu sinyal veriyor. Geniş gövdede yeni uçak yatırımı yapılmadı. Dar gövdede de A320Neo serisi ve B 737 Max teslimatları da ötelenirse baştan sonra yaşı genç ama model olarak demode uçaklardan oluşacak filo.
  • Saç saç paraları Leyla'ya
  • haksız yere işten attığın kadın çalışanlarında dahil mi bu kutlamaya thy

Türk Hava Yolları, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde, kadın yolcularına özel bir sürpriz hazırladı. 

8 Mart 00.00 itibarı ile, İstanbul çıkışlı 50’den fazla uçuşta, ekonomi sınıfı bilete sahip kadın yolcular kendileri için özel olarak hazırlanan çiçek ve markalamalı kontuarda, sürpriz bir şekilde Business sınıfına upgrade ediliyor. Özellikle uzun uçuşlarda, uçaklardaki yer durumuna ve kontuara varış sırasına göre check-in işlemlerini yapmaya gelen kadın yolcular sevinç ve şaşkınlığı bir arada yaşıyor. Türk Hava Yolları yetkilileri gün içerisinde 200’ün üzerinde kadın yolcuyu bu şekilde upgrade edeceklerini belirtti.

Türk Hava Yolları, Kadınlar Günü’nde yerde başladığı kutlamalara gökyüzünde de devam ediyor.  İstanbul çıkışlı uçuşlardaki tüm misafirlerine ‘’Dünya Kadınlar Günü’nde, siz mutlu olun diye.’’ mesajını taşıyan çikolatalar ikram ederken, kabin ekipleri tarafından yapılan uçak içi anonslar ise kadınlar gününe renk kattı.

Alınan bilgiye göre, Türk Hava Yolları Kadınlar Gününe özel olarak bugün dünyanın en büyük turizm fuarı ITB Berlin standında büyük bir zeytin ağacı yerleştirip kadın ziyaretçilerden mesaj kartlarına en sevdiği kadının ismini, onu neden çok sevdiğini ve onunla beraber uçmak istediği TK destinasyonunu yazmalarını istiyor. Yapılan çekiliş sonucunda 20 talihli kadın yolcuya gidiş-dönüş uçak bileti hediye edilecek.

THY'den kadın yolculara sürpriz

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (24)

Saygıyla.. ~ 1 yıl önce
Dünya Emekçi Kadınlar Günü... şunu bir öğrenin, bu gün kutlama değil, bir anma günüdür... oturup okuyun bir de o gün nerede olmuş, o gün ne için özel bir gün yapılmış; her şey gibi bunun içini de boşaltıyorsunuz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Filo ~ 1 yıl önce
THY filosu sinyal veriyor. Geniş gövdede yeni uçak yatırımı yapılmadı. Dar gövdede de A320Neo serisi ve B 737 Max teslimatları da ötelenirse baştan sonra yaşı genç ama model olarak demode uçaklardan oluşacak filo.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ah be ~ 1 yıl önce
şu an eldeki uçakları çıkarmaya çalışıyoruz farkında mısınız acaba? durumları biraz toparlayalım yeni siparişler verilecektir yakın zamanda.
Paraları ~ 1 yıl önce
Saç saç paraları Leyla'ya

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ey thy!! ~ 1 yıl önce
haksız yere işten attığın kadın çalışanlarında dahil mi bu kutlamaya thy

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000