27 Ocak 2010, Çarşamba 13:13:06

THY'den 'İstanbul 2010'a logolu destek

Türk Hava Yolları’ndan 2010 Kültür başkenti İstanbul’a logolu destek geldi. THY, 116 uçağında "İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti" logosunu taşıyacak.
  • tabi tabi rumuzuyla yazan arkadaşımın hay ağzını öpeyim durum bu kadar özetlenebilinirdi.Polis alkollü sürücüyü durdurduğu zaman polise sarılıp öpüjjjeeem abicim diye bağırırken televizyona çıkan kültürlü insanların hep bir araya toplandığı kimsenin kimseye haksızlık etmediği bir kültür başkentimiz var hemde -2 derecede hayat duruyor oooohhh ne ala
  • tabiki çok kültürlüyüz. yolda yürürken tükürürüz, elimizle ulu ortalıkta olmadık yeri karıştırırız, yüksek sesli küfür ederiz, birbirimizin çukurunu kazmak için fırsat bekleriz, hatmızı kabul edip düzelteceğimize bahane bulmayı tercih ederiz, baba çocuğunu keser, erkek evde hanımı döver..say say bitmez. öyle kültür olacağına hiç olmasın daha iyi.
  • İstanbul'dan olsa olsa anca kültür mantarı olur...
  • biz türkiye olarak gayette kültürlüyüz sizi bilemeyiz!

Türk Hava Yolları ile İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti arasında imzalanan protokol çerçevesinde, İstanbul 2010 AKB Ajansının logosu THY'nin 116 uçağında göklere taşınacak.

Türk bayrağının yanında konumlandırılan 70 santimetre boyundaki logolar, uçakların yolcu giriş kapılarının hemen sağ tarafına yerleştirildi.

Logoların eskime ve değişim gerekmesi olasılığına karşın toplam 1125 adet logo etiketi üretildi. Logolar, 2010 yılının sonuna kadar THY'ye ait tüm uçaklar ve filoya eklenecek yeni uçaklarda yer alacak.

THY, 67 yıllık tarihinde ilk olarak 1998 yılında Cumhuriyet'in 75. yıl kutlamaları için, ikinci olarak ise 2008 yılında İzmir'in "Expo 2015 Fuarı" adaylığına destek için uçaklarında logo kullanmıştı.

THY

THY'den 'İstanbul 2010'a logolu destek

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Misafir ~ 8 yıl önce
tabi tabi rumuzuyla yazan arkadaşımın hay ağzını öpeyim durum bu kadar özetlenebilinirdi.Polis alkollü sürücüyü durdurduğu zaman polise sarılıp öpüjjjeeem abicim diye bağırırken televizyona çıkan kültürlü insanların hep bir araya toplandığı kimsenin kimseye haksızlık etmediği bir kültür başkentimiz var hemde -2 derecede hayat duruyor oooohhh ne ala

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
tabiki çok kültürlüyüz. yolda yürürken tükürürüz, elimizle ulu ortalıkta olmadık yeri karıştırırız, yüksek sesli küfür ederiz, birbirimizin çukurunu kazmak için fırsat bekleriz, hatmızı kabul edip düzelteceğimize bahane bulmayı tercih ederiz, baba çocuğunu keser, erkek evde hanımı döver..say say bitmez. öyle kültür olacağına hiç olmasın daha iyi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
İstanbul'dan olsa olsa anca kültür mantarı olur...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
biz türkiye olarak gayette kültürlüyüz sizi bilemeyiz!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000