29 Şubat 2016, Pazartesi 14:20:14

THY'den iki yeni hat daha

Türk Hava Yolları (THY) iki yeni noktaya daha uçuş yapacağını duyurdu. İşte THY'nin Hırvatistan ve Slovakya'daki yeni hatları...
  • Kosice'de gördüğüm çok dilenci Roman var.Gar ve Otobüs terminali yan yana,çöpleri karıştırıyorlar,gıda maddesi için.Budapeşteye günlük 2 tren var,sabah-akşam.
  • İzlanda'ya neden uçulmuyor.737-900'lerin menzili yetmiyor mu?
  • Dubrovnik sadece yazin is yapan bir havalimani, ucuslar sezonluktur. Ayrica bir arastirin bakalim Dubrovnik'te hangi yandas grubun oteli var :)
  • Haber yaparken lutfen biraz daha ozen gosterin. TK sadece Zagreb'e ucuyor. Dubrovnik ile birlikte 2 olacak

Türk Hava Yolları (THY), Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yaptığı açıklama ile uçuş noktalarına iki yeni hat daha ekleyeceklerini bildirdi.

THY, uçak müsaitliğine bağlı olarak Hırvatistan'ın Dubrovnik şehri ile Slovakya'nın Kosice şehrine tarifeli seferler başlatılmasına karar verildiğini açıkladı.

Dubrovnik ile Hırvatistan'daki uçtuğu nokta sayısını 3'e yükselten Türk Hava Yolları (THY), Kosice ile Slovakya'daki ilk uçuş noktasına uçmuş olacak.

THY'den iki yeni hat daha

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (32)

LTBQ ~ 2 yıl önce
Kosice'de gördüğüm çok dilenci Roman var.Gar ve Otobüs terminali yan yana,çöpleri karıştırıyorlar,gıda maddesi için.Budapeşteye günlük 2 tren var,sabah-akşam.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ICE ~ 2 yıl önce
İzlanda'ya neden uçulmuyor.737-900'lerin menzili yetmiyor mu?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Dubrovnik ~ 2 yıl önce
Dubrovnik sadece yazin is yapan bir havalimani, ucuslar sezonluktur. Ayrica bir arastirin bakalim Dubrovnik'te hangi yandas grubun oteli var :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Traum ~ 2 yıl önce
Haber yaparken lutfen biraz daha ozen gosterin. TK sadece Zagreb'e ucuyor. Dubrovnik ile birlikte 2 olacak

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000