01 Haziran 2017, Perşembe 17:16:17

THY'den iki yeni atama daha

Türk Hava Yolları (THY) İcra Komitesi iki yeni atama gerçekleştirdi.
  • müşteri ilişkileri müdürlüğü gibi önemli ve şirketin imajı olan bir görev için yerinde bir atama olmuş. Derya hanıma başarılar diliyorum.
  • Derya Hanım'ı tebrik ediyorum başarılı bir iş kadını kendisi. Uzun süredir thy bünyesinde hizmet vermekte idi. Dergi ve basına yansıyan çalışmalarından bahsetmeye gerek bile yok. Tekrardan tebrikler
  • Emre Akman Bey THY 'de tanıdığım kendisini yetiştirmiş, kaabiliyetli çalışanlardan biridir. Gecikmiş bir terfi idi. Yıllar önce bu terfi olmalıydı zaten. Terfisi isabetli bir karar olmuş; ancak, Satınalma'da terfi etse daha münasip olurdu. Yine de bihakkın Allah'ın izni ile bu görevi de yerine getirecektir. Hayırlı mübarek olsun.
  • Bende ana kapi sol turnike muduru olmak istiyorum. Olmaz ise mudur araclarini yikama ve park etme Mudurlugu kurulsun acele

Türk Hava Yolları (THY) İcra Komitesi iki yeni atama gerçekleştirdiğini duyurdu. 

THY İcra Komitesi'nden yapılan duyuruda Dış Satınalma Şefi olarak görev yapan Emra Akman'ın Depo ve Kalite Kontrol Müdürü olarak atandığı belirtildi.

Yönetim Sistemleri ve İyileştirme Şefi olarak görev yapan Derya Aydemir Yılmaz'ın ise Müşteri İlişkileri Müdürü olarak görevlendirildiği ifade edildi.

AirportHaber

THY'den iki yeni atama daha

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (23)

Başarılar ~ 1 yıl önce
müşteri ilişkileri müdürlüğü gibi önemli ve şirketin imajı olan bir görev için yerinde bir atama olmuş. Derya hanıma başarılar diliyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Burak ~ 1 yıl önce
Derya Hanım'ı tebrik ediyorum başarılı bir iş kadını kendisi. Uzun süredir thy bünyesinde hizmet vermekte idi. Dergi ve basına yansıyan çalışmalarından bahsetmeye gerek bile yok. Tekrardan tebrikler

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Derya'cim ~ 1 yıl önce
Kendi kendine yorum yapiyorsun, biz de yedik...
isimsiz ~ 1 yıl önce
Emre Akman Bey THY 'de tanıdığım kendisini yetiştirmiş, kaabiliyetli çalışanlardan biridir. Gecikmiş bir terfi idi. Yıllar önce bu terfi olmalıydı zaten. Terfisi isabetli bir karar olmuş; ancak, Satınalma'da terfi etse daha münasip olurdu. Yine de bihakkın Allah'ın izni ile bu görevi de yerine getirecektir. Hayırlı mübarek olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
LazimMuduru ~ 1 yıl önce
Bende ana kapi sol turnike muduru olmak istiyorum. Olmaz ise mudur araclarini yikama ve park etme Mudurlugu kurulsun acele

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000