14 Aralık 2017, Perşembe 19:28:06

THY'den grev açıklaması

Türk Hava Yolları (THY) İtalya'daki grev nedeniyle bazı uçuşlarını iptal ettiğini duyurdu.
  • Vala beyler kızmaya gerek yok sizinkileride biliyoruz yıllarca bi halt etmeden kanımızı emdiler 1 büyük rakıya her işin bittiği günler geçti hamdolsun siz ve sizin gibiler her zaman çok iyi yaşadıkları için milletin ne çektiği bilmezsiniz.Bu millet salak yani sizinkiler süper yaşatıyordu da bırakıp bu sömürücülere oy veriyor öylemi geçti o günler herkes eşit yaşıyor kardeşinim artık şakirrr
  • Yorumlara bakılınca; Ülkemizde ne kadar da düşman sevindirici varmış da haberimiz yokmuş
  • Tk'daki üniformasıyla fotoğraf paylaşamıyor, nerede kaldı grev??
  • Dünyada havacılık sektöründe çalışanların yasal grev yapabilmesi için meclis kararının alınması şartı olan kaç ülke vardır ? Gelişmiş ile gelişmemiş ülke farklarından biri işte bu abuk şarttır. Sözde insanların faydası için çalışan politikacılar insanları sömürmeye, sömürülenler de sömürenlere oy vermeye devam etsinler.

Türk Hava Yolları (THY) İtalya'daki grev nedeniyle bazı uçuşlarını iptal ettiğini duyurdu.

THY'den yapılan açıklamada 15 Aralık Cuma (yarın) günü yapılacak TK1865, TK1866, TK1295 ve TK1896 sefer sayılı uçuşların iptal edildiği belirtildi. 

THY'den grev açıklaması

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

08 ~ 6 ay önce
Vala beyler kızmaya gerek yok sizinkileride biliyoruz yıllarca bi halt etmeden kanımızı emdiler 1 büyük rakıya her işin bittiği günler geçti hamdolsun siz ve sizin gibiler her zaman çok iyi yaşadıkları için milletin ne çektiği bilmezsiniz.Bu millet salak yani sizinkiler süper yaşatıyordu da bırakıp bu sömürücülere oy veriyor öylemi geçti o günler herkes eşit yaşıyor kardeşinim artık şakirrr

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Necati ~ 6 ay önce
Yorumlara bakılınca; Ülkemizde ne kadar da düşman sevindirici varmış da haberimiz yokmuş

Yanıtla

Kalan karakter 1000
foto çekme! ~ 6 ay önce
Tk'daki üniformasıyla fotoğraf paylaşamıyor, nerede kaldı grev??

Yanıtla

Kalan karakter 1000
acaba ~ 6 ay önce
Dünyada havacılık sektöründe çalışanların yasal grev yapabilmesi için meclis kararının alınması şartı olan kaç ülke vardır ? Gelişmiş ile gelişmemiş ülke farklarından biri işte bu abuk şarttır. Sözde insanların faydası için çalışan politikacılar insanları sömürmeye, sömürülenler de sömürenlere oy vermeye devam etsinler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000