11 Eylül 2017, Pazartesi 19:35:40

THY'den bir yönetici istifa etti

Türk Hava Yolları (THY) Satış Başkanı Ziya Taşkent, bu hafta görevinden istifa ediyor.
  • THY icin hayirli olmus istifa etmesi... Fatih Cigal´de istifa ederse THY en azindan iki iblisten kurtulmus olur...
  • 3. Bölüm: Hic biri de artik cekinmiyor FETÖCÜ olduklarini inkar etmiyorlar cünkü Almayadaki hukuka göre isten cikaramayacaklarini biliyorlar… Hepsi bir birini koruyor.. Sikayet etsen bir türlü etmesen bir türlü cünki kimi kime sikayet ediyorsun!? Bunlari görmemezlikten gelmeleri bunlari bu sirkette durdurmalari hayret bir sey.. Bekleyin yakinda hepsi isin icinden siyrilirlar ve hic bir sey olmamis gibi devam ederler.. Ama bunun öbür dünyasi da var.. tabii onlar simdi ki dünyanin tadina bakiyorlar.. öbür dünya umurlarin da degil.. Hepinize yaziklar olsun.
  • Başka türlü üçte biri maaşa niye gitsin ki?
  • Benim tanıdığım Ziya , işi gücü ona bağlı müdür ve personellerin açığını arayan iş bilmez , umursamaz bir adamdı. Ne bir vizyon, ne bir öngörü, nede Pazarlama Satışa katkı yapacak bir yenilik gösterebildi. Nasılmı okadar kaldı? Tahmin edebiliyorsunuzdur. İstanbul'da bir semtten ismini alan bir yerden.

Türk Hava Yolları (THY) Satış Başkanı Ziya Taşkent, bu hafta görevinden istifa ediyor.

2004 yılında Türk Hava Yolları'nda göreve başlayan Taşkent, THY'de Pazarlam ve Satış Başkan Yardımcılığı yaptı. Son 4 yıldır da THY'nin Avrupa, Kafkasya ve Orta Doğu'dan sorumlu Satış Başkanı olarak görevine devam eden Taşkent'in 15 Eylül itibariyle THY'deki görevinden istifa edeceği öğrenildi.

İngilizce ve Almanca bilen Taşkent, aynı zamanda Maltepe Üniversitesi'nde işletme yüksek lisans programında pazarlam dersleri veriyor. 

Öte yandan Taşkent'in istifa ettikten sonra Kültür ve Turizm Bakanlığı'nda müşavirlik görevine getirilmesi bekleniyor.

THY'den bir yönetici istifa etti

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (58)

AS5454 ~ 10 ay önce
THY icin hayirli olmus istifa etmesi... Fatih Cigal´de istifa ederse THY en azindan iki iblisten kurtulmus olur...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
VAY HURSIT VAY ~ 10 ay önce
3. Bölüm: Hic biri de artik cekinmiyor FETÖCÜ olduklarini inkar etmiyorlar cünkü Almayadaki hukuka göre isten cikaramayacaklarini biliyorlar… Hepsi bir birini koruyor.. Sikayet etsen bir türlü etmesen bir türlü cünki kimi kime sikayet ediyorsun!? Bunlari görmemezlikten gelmeleri bunlari bu sirkette durdurmalari hayret bir sey.. Bekleyin yakinda hepsi isin icinden siyrilirlar ve hic bir sey olmamis gibi devam ederler.. Ama bunun öbür dünyasi da var.. tabii onlar simdi ki dünyanin tadina bakiyorlar.. öbür dünya umurlarin da degil.. Hepinize yaziklar olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sepetlemişler ~ 10 ay önce
Başka türlü üçte biri maaşa niye gitsin ki?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sepetçi'ye ~ 10 ay önce
her şeyi parayla ölçen müteahhitsin herhalde, adam alacağa maaşa bakmamış, fedakarlık yapmış, üst düzey kamu hizmetine gitmiş
üçün biri ~ 10 ay önce
sepetlenen adama vip'te tören yaparlar mı? sepetlenen adam ayrıldığı gün üst düzey bürokrat olarak başlar mı? sebep sonuç ilişkisi kuramamışsın hasedinden
Sen üzülme ~ 10 ay önce
Yorma kafanı, sen gitme davet gelirse, çok kazanmaya devam et tonton
Tanıdıgım Ziya ~ 10 ay önce
Benim tanıdığım Ziya , işi gücü ona bağlı müdür ve personellerin açığını arayan iş bilmez , umursamaz bir adamdı. Ne bir vizyon, ne bir öngörü, nede Pazarlama Satışa katkı yapacak bir yenilik gösterebildi. Nasılmı okadar kaldı? Tahmin edebiliyorsunuzdur. İstanbul'da bir semtten ismini alan bir yerden.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Çok güldüm ~ 10 ay önce
Başka Ziya ile karıştırmışsın şekerim
nedir ~ 10 ay önce
nedir kardes bu semt. acikca yaz

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000