25 Şubat 2015, Çarşamba 15:27:02

THY'DEN BİR MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI DAHA!

Türk Hava Yolları sendika seçimleri sırasında Reform Hareketi içinde yer alan Ömer Önder Haberdar, AK Parti’den milletvekili aday adayı oldu.
  • Ömer Önder HABERDAR'ı bilen bilir, bilmeyende kendisi gibi bilir. Çıktığı bu yolda da Allahın inayetiyle başarıya ulaşır inşallah.
  • Şu THY'de bir tane CHP ya da MHP li çalışmazmı arkadaş? Hepsi mi AKP li? Bu ne biçim "milli" havayolu? Bu arada millete hizmet mizmet, hepsi hikaye. Herkes "küpümü bir an önce nasıl doldururum?" Peşinde.
  • Bu thydekilerin cogu ya rizeli yada erzincanli ne is bastakiler ya rizeli ya erzincanli sanırım
  • Bu arkadas elindeki siyasi imkanlarla Sirket icinde hizla yukselmis, ortalama bir universiteden mezun, parayi verip ales sinavindan 55 puan alinca okuyabilecegin bir yukseklisans egitimi olan bir arkadas, dava adami olmak icin kendi tirnaklarinla kazinman lazim gelir, ayrica gitsinde sirket kurtulsun cok isteriz. Kibir pacalarindan akiyor, ego tavan, ayrica babasi sanirim su paralelcilerin parkta cantalarla piknik yaparken goruntuledigi kisi herhalde

Türk Hava Yolları sendika seçimleri sırasında Reform Hareketi içinde yer alan Ömer Önder Haberdar, AK Parti’den milletvekili aday adayı oldu.

Türk Hava Yolları’nda görev yapan Ömer Önder Haberdar, AK Parti milletvekili aday adayı oldu. İki yıl önceki Hava İş Sendikası seçimleri sırasında Reform Hareketi’nin içerisinde yer alarak sendika seçimlerini kazanan ekipte yer alan Haberdar, İstanbul birinci bölgeden milletvekili olabilmek için başvuruda bulundu.

THY’de uzman olarak görev yapan  1986 Şişli doğumlu  Ömer Önder Haberdar,  aslen Erzincanlı. Haberdar, ortaokul ve lise dönemlerinde yurtlarda ve vakıflarda yatılı olarak okudu.

2010 yılında Kocaeli Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstriyel İlişkiler Bölümü'nden mezun oldu. İstanbul Üniversitesi ve Hasan Kalyoncu Üniversitesi ortak programı olan Liderlik ve Küresel Girişimcilik bölümünde Yüksek Lisansını tamamladı.

Öğrencilik yıllarında faaliyete geçirdiği “Areda” eğitim araştırma ve danışmanlık firması ile bir çok öğrenciye burs ve iş imkanı sağladı.

2008 yılında “Ekonomi İzmit” Dergisini yayına başlattı. 2012 yılından beri Birlik Vakfı Gençlik Teşkilatı olan Genç Birlik Genel Başkanı olan Haberdar, evli ve bir çocuk sahibi. İyi derecede İngilizce bilmektedir.

©AirportHaber

THY'DEN BİR MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI DAHA!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (45)

THY Çalışanı ~ 3 yıl önce
Ömer Önder HABERDAR'ı bilen bilir, bilmeyende kendisi gibi bilir. Çıktığı bu yolda da Allahın inayetiyle başarıya ulaşır inşallah.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Şu THY'de bir tane CHP ya da MHP li çalışmazmı arkadaş? Hepsi mi AKP li? Bu ne biçim "milli" havayolu? Bu arada millete hizmet mizmet, hepsi hikaye. Herkes "küpümü bir an önce nasıl doldururum?" Peşinde.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
BIR SURU ~ 3 yıl önce
SURUYLE CHPLI MHPLI var merak etme.
memleket ~ 3 yıl önce
Bu thydekilerin cogu ya rizeli yada erzincanli ne is bastakiler ya rizeli ya erzincanli sanırım

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Allah bilir! ~ 3 yıl önce
Bu arkadas elindeki siyasi imkanlarla Sirket icinde hizla yukselmis, ortalama bir universiteden mezun, parayi verip ales sinavindan 55 puan alinca okuyabilecegin bir yukseklisans egitimi olan bir arkadas, dava adami olmak icin kendi tirnaklarinla kazinman lazim gelir, ayrica gitsinde sirket kurtulsun cok isteriz. Kibir pacalarindan akiyor, ego tavan, ayrica babasi sanirim su paralelcilerin parkta cantalarla piknik yaparken goruntuledigi kisi herhalde

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000