14 Ağustos 2012, Salı 13:11:10

THY'DEN BAYRAMA ÖZEL

Türk Hava Yolları (THY), Ramazan Bayramı nedeniyle artan yolcu talebini karşılamak amacıyla 18-21 Ağustos 2011 tarihleri arasında toplam 46 ek sefer düzenleyecek...

Ramazan Bayramı’nda artan yolcu talebini karşılamak isteyen havayolu şirketleri yolcularını mağdur etmemek için ek seferler koyuyor. Bayram tatilini memleketlerinde geçirmek isteyen vatandaşların talepleri havayolu şirketlerinin yüzünü güldürdü. Havayolu şirketleri bayram nedeniyle yolcu taleplerinin artmasını daha önceden öngörerek, yolcu talebinin yoğun olduğu bazı yurt içi ve yurt dışı hatlarına ek seferler koydu. Bu talepler doğrultusunda THY, yurt dışı hatlarından Riyad, Kuveyt, Paris’e, yurt içi hatlarından ise Bodrum, Dalaman, Antalya’ya toplam 46 ek sefer düzenleyecek.

Bu arada THY’nin ek seferlerinin yanı sıra Atlasjet Havayolları ve Onur Hava Yolları da yolcularını mağdur etmemek için bayram süresince ek seferler düzenleyecek. Atatürk Havalimanı yetkilileri ise Ramazan Bayramı nedeniyle artan yolcu ve uçuş sayısı ile birlikte havalimanında yaşanacak yoğunluk nedeniyle karşılaşılabilecek herhangi bir aksaklığın yolcuları mağdur etmemesi için bayram süresince aralıksız çalışacak.

THY'DEN BAYRAMA ÖZEL

Facebook Yorum

Yorumlar

Bu haber için henüz yorum gönderilmedi.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000