16 Kasım 2012, Cuma 13:07:40

THY'DEN BARCELONA AÇIKLAMASI!

Türk Hava Yolları Barcelona ile yapılan sponsorluk anlaşmasının yenilenmeyeceğini açıkladı...
  • futbolda sponsorluk ölü yatırım. futbol daha çok herkes tarafından bilindiği için çokça etki yaratan bir alan değil. türk hava yollarının sponsorluk olarak daha çok moto gp, formula 1 , bisiklet turları, tenis grand slamleri ki çok yerinde olur gibi daha çok kült tabakaya hitap eden sponsorluk alanlarına çakinmeden yatırım yapması gerekir. kendimden örnek verirsem formula 1 de ilk start anında ve wimbledonda rolexin bulunduğu köşede siyah font üzerinde kırmızı top olan thy logosunu görmek eminim ki mükemmel bir gösteri olur hem de tüm dünyanın avamları için.
  • BARSELONA SPONSORLUĞU ÇOK GÜZEL BİR VİTRİNDİ.GOLF TURNUVALARI YERİNE BARCA SPONSORLUĞUNA DEVAM EDİLMELİ KESİNLİKLE...AMA ÇOK DA FAZLA PARA İSTEMİŞLER İSE YAPACAK BİR ŞEY YOK.SADECE EUROLİG SPONSORLUĞUDA YETERLİ BASKETBOL FUTBOLDAN DAHA ÇOK İLGİ ÇEKİYOR ARTIK AVRUPADA...
  • bademler barcelona dünya markasıdır thy kim barcelona yanında? thy yarın bir uçağı düşse alt üst olur. madem barcelona'dan büyüksünüz de neden sponsor oldunuz barçaya? yine güldürdünüz ya.
  • ' "Airporthaber.com"a tıklayayımda yorumların altında THY'yi kötüleyeyim' diyen insanlar var bence, bnu kendine görev edinmişler..

THY'den yapılan açıklama:

Türk Hava Yolları’nın FC Barcelona ile sponsorluk anlaşması Haziran 2013’te sona eriyor.

2009 yılından itibaren FC Barcelona’nın  resmi havayolu sponsoru olan ve kulübü başarıdan başarıya taşıyan Türk Hava Yolları’nın, Katalan ekip ile sponsorluk sözleşmesi Haziran 2013’te sona eriyor.

FC Barcelona yöneticileri ve Türk Hava Yolları yöneticilerinin katılımı ile İstanbul’da geçtiğimiz günlerde yapılan toplantıda, Haziran 2013’te bitecek olan sözleşmenin, Türk Hava Yolları’nın ve FC Barcelorana’nın stratejileri gereği tarafların karşılıklı mutabakatı ile uzatılmamasına karar verilmiştir.

Bugüne kadar kulübün özellikle Şampiyonlar Ligi ve yaz turları kapsamında yaptığı maçlarda takımı taşıyan Türk Hava Yolları 2009 yılından beri takımın resmi havayolu sponsoruydu. Türk Hava Yolları olarak 2013 futbol sezonu sonuna kadar sponsorluğuna devam edeceğimiz FC Barcelona Kulübüne bugüne kadarki gösterdiği dostane ilişki ve işbirliği dolayısı ile teşekkür ederiz.

Türk Hava Yolları; oluşturmuş olduğu iletişim stratejileri çerçevesinde global ve bölgesel marka bilinirlik ve değerini daha da yükseltmek için özellikle Turkish Airlines Euroleague, Turkish Airlines World Golf Final organizasyonları gibi markasıyla sahiplendiği  yeni sponsorsurluk projeleri ve uluslararası tanınırlığa sahip marka tanıtım elçileri ile önümüzdeki dönemlerde de çalışmalarına hız kesmeden devam edecektir.  

THY'DEN BARCELONA AÇIKLAMASI!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

futbol sponsorluk ~ 6 yıl önce
futbolda sponsorluk ölü yatırım. futbol daha çok herkes tarafından bilindiği için çokça etki yaratan bir alan değil. türk hava yollarının sponsorluk olarak daha çok moto gp, formula 1 , bisiklet turları, tenis grand slamleri ki çok yerinde olur gibi daha çok kült tabakaya hitap eden sponsorluk alanlarına çakinmeden yatırım yapması gerekir. kendimden örnek verirsem formula 1 de ilk start anında ve wimbledonda rolexin bulunduğu köşede siyah font üzerinde kırmızı top olan thy logosunu görmek eminim ki mükemmel bir gösteri olur hem de tüm dünyanın avamları için.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
GOLFÜ BOŞVERİN BARCELONA SPONSORLUĞUNA DEVAM ~ 6 yıl önce
BARSELONA SPONSORLUĞU ÇOK GÜZEL BİR VİTRİNDİ.GOLF TURNUVALARI YERİNE BARCA SPONSORLUĞUNA DEVAM EDİLMELİ KESİNLİKLE...AMA ÇOK DA FAZLA PARA İSTEMİŞLER İSE YAPACAK BİR ŞEY YOK.SADECE EUROLİG SPONSORLUĞUDA YETERLİ BASKETBOL FUTBOLDAN DAHA ÇOK İLGİ ÇEKİYOR ARTIK AVRUPADA...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
bademler ~ 6 yıl önce
bademler barcelona dünya markasıdır thy kim barcelona yanında? thy yarın bir uçağı düşse alt üst olur. madem barcelona'dan büyüksünüz de neden sponsor oldunuz barçaya? yine güldürdünüz ya.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Badem SiSni ~ 6 yıl önce
Iki kurumun borsa degerine bakarsan kimin buyuk oldugunu gorursun
Badem SiSni 'ye ~ 6 yıl önce
Tüm insanlığa sor, Barcelona'yı mı bilirler yoksa THY'yi mi ? FB borsada GS'yi 10'a katlıyor. Bu durumda FB daha mı iyi? Tüm dünyada FB mi biliniyor yoksa GS mi ?
bir fikrim var ~ 6 yıl önce
' "Airporthaber.com"a tıklayayımda yorumların altında THY'yi kötüleyeyim' diyen insanlar var bence, bnu kendine görev edinmişler..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000