25 Haziran 2009, Perşembe 08:58:13

THY'DEN 4 YENİ ATAMA!

Türk Havayolları son genel kurulundan sonra personel atamalarına hız verdi. Son atamalara müfettişlerde dahil oldu. İki müfettiş taşrada satış müdürlüklerine atandı. İşte ayrıntılar...
  • Allah'tan dileğimiz bu mübarek günde bu atamalarda emeği geçenleri vicdanları hiç yalnız bırakmasın.Tüm Airport Haber çalışanlarının ve okuyucularının da kandilini tebrik ediyorum.
  • Teftiş yapan müfettişleri de sürgün edeceklerse kalan müfettişlerden nasıl adaletli bir denetleme beklersiniz.Bakın bu iş artık tarikat marikat olayını aştı çoktan yapılanlara ivedi bir şekilde dur demek lazım.Orhan İkiz kendine yapılanlrın intikamını alıyor.Bu şartlarda onurlu bir insan o birimde müfettiş olarak çalışmamalı derhal tepkisini göstermeli ama para tatlı tabi bir şey diyemiyorum.
  • buna sürgün denir
  • Gerekçe nedir? Bakan bürokrat yakınına kadro mu kalmadı yoksa....

Türk Havayolları’nda atamalar dur durak bilmiyor. Geçtiğimiz haftalarda yapılan çok sayıdaki atamalara dün bir yenisi daha eklendi.

Bu kez atamaların içinde müfettişlerde bulunuyor. Türk Havayolları Teftiş Kurulu Başkanlığı’nda görevli Başmüfettiş Bilal Yıldız Elazığ Bilet Satış ofisine gönderildi. Başmüfettiş Celil Misafir ise Erzurum Satış Müdürlüğü’nde görevlendirilmek üzere başmüfettişlikten alındı.

Erzurum Satış Müdürlüğü’nde görevli Erhan Özeren ise Adıyaman Satış Müdürlüğü’nde atandı. Elazığ Satış Müdürü Mustafa Sumnu ise Adana Satış Müdürlüğü’ne gönderildi.

Türk Havayolları bu atamalarla personeli rotasyona mı tabi tutuyor yoksa cezalandırıyor mu anlaşılmadı.

©Airporthaber Özel

THY'DEN 4 YENİ ATAMA!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Misafir ~ 9 yıl önce
Allah'tan dileğimiz bu mübarek günde bu atamalarda emeği geçenleri vicdanları hiç yalnız bırakmasın.Tüm Airport Haber çalışanlarının ve okuyucularının da kandilini tebrik ediyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Teftiş yapan müfettişleri de sürgün edeceklerse kalan müfettişlerden nasıl adaletli bir denetleme beklersiniz.Bakın bu iş artık tarikat marikat olayını aştı çoktan yapılanlara ivedi bir şekilde dur demek lazım.Orhan İkiz kendine yapılanlrın intikamını alıyor.Bu şartlarda onurlu bir insan o birimde müfettiş olarak çalışmamalı derhal tepkisini göstermeli ama para tatlı tabi bir şey diyemiyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
buna sürgün denir

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Gerekçe nedir? Bakan bürokrat yakınına kadro mu kalmadı yoksa....

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000