15 Ocak 2013, Salı 15:39:14

THY'DEN '150' UÇAK AÇIKLAMASI

THY yetkilileri, firmalarla görüşmelerin sürdüğünü, alınan herhangi bir kararın bulunmadığını açıkladı.
  • Avrupanın en iyisi seçilmiş bir havayolu şehirlerarası otobüs firmasısya low cost bir havayolu firmasına minibüs denilmesine globilifoscular niye bu kadar içerledi anlamadım.Ali sabancı bile kulvarlarinin farklı oldugunu kabul ediyor.
  • Sarap mi iciyolarda dürüstler??
  • Sizinkiler hergün banka kurup 2 gün sonra iflas ettim deyip atti cep e milyon dolarlari.ödesin kerizler anlaminda...
  • Hamdi Topçu'nun THY'de dört görevi vardır. Birincisi: Uçak ihalelerinden one minute in desteğiyle banka transferleriyle cebine para indirmek! İkinci: Genel olarak işten atmak yada işe almamak ve alttaki personeli ezmek! Üçüncüsü: Rizelileri koruma kalkanı yaratarak THY bünyesine işe almaktır. Dördüncü: Yatmaktır.

Türk Hava Yolları (THY) yetkilileri, filoya yeni 150 uçak katılacağı iddialarıyla ilgili, bu konuda firmalarla görüşmelerin sürdüğünü, alınan herhangi bir yönetim kurulu kararı bulunmadığını bildirdi.

THY yetkilileri, bazı basın yayın organlarında yer alan "THY'den dev sipariş. THY, filosuna 150 yeni uçak alacak" haberleriyle ilgili bilgi verdi.

THY Yönetim Kurulu'nun Airbus ve Boeing firmalarıyla yeni alınacak uçak konusundaki görüşmelerinin başladığını belirten yetkililer, görüşmelerin devam ettiğini ve henüz bu konuda alınan herhangi bir yönetim kurulu kararının bulunmadığını kaydetti.

THY, 2012 yılında önümüzdeki 4 yıl içinde teslim alınmak üzere 20 Boeing 777-300 ve 15 Airbus 330-300 uçakları için anlaşma imzalamıştı. 

THY'DEN '150' UÇAK AÇIKLAMASI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (39)

onur ~ 5 yıl önce
Avrupanın en iyisi seçilmiş bir havayolu şehirlerarası otobüs firmasısya low cost bir havayolu firmasına minibüs denilmesine globilifoscular niye bu kadar içerledi anlamadım.Ali sabancı bile kulvarlarinin farklı oldugunu kabul ediyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
pegasus ~ 5 yıl önce
Sarap mi iciyolarda dürüstler??

Yanıtla

Kalan karakter 1000
adam kayirmak neki?? ~ 5 yıl önce
Sizinkiler hergün banka kurup 2 gün sonra iflas ettim deyip atti cep e milyon dolarlari.ödesin kerizler anlaminda...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
THY Uzman ~ 5 yıl önce
Hamdi Topçu'nun THY'de dört görevi vardır. Birincisi: Uçak ihalelerinden one minute in desteğiyle banka transferleriyle cebine para indirmek! İkinci: Genel olarak işten atmak yada işe almamak ve alttaki personeli ezmek! Üçüncüsü: Rizelileri koruma kalkanı yaratarak THY bünyesine işe almaktır. Dördüncü: Yatmaktır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
a ~ 5 yıl önce
yorumunuza bravo tebrik ederim kendimce bir ekleme yapmak isterim, o yuzden bir avrupadan bir amerikadan siparis aciklaniyor, verilen sicak sicak komisyonlar ortaya sacilip bir taraf kusmesin diye. ee bir gun vikileas belgelerinde cikar, su kadar komisyon bunlara gitti diye. bizde ne akilliymis rizeli havacilik 'uzmanlarimiz (!)' diye bakariz.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000