18 Mart 2015, Çarşamba 11:35:04

THY'DEN '1 MİLYON MİL' AÇIKLAMASI

Türk Hava Yolları'nın 25 milyon mil kampanyasında 1 milyon milin Limak Holding Genel Müdürü Taner Ercömert'e çıktığı iddiaları üzerine Basın Müşaviri Ali Genç bir açıklama yaptı.
  • Arap sevdalıları bilgisizce herşeyi savunmaya devam ediyorlar. Şu rezilliğe bakın ya
  • He keke he. Sen de haklısın!!!
  • Bence artık el altından ihaleler, hediyeler vs kesmiyor, alenen yapmayınca aynı keyfi almıyorlar sanki.. Bakın gözünüze soka soka yapıyoruz yine gıkınızı çıkaramıyorsunuz moduna girmişler. Yok mu bir psikolog arkadaş bu durumu bilimsel olarak bi izah etsin ;) Birde herşeyin altında bir şey aradığımızı düşünen, her şeyi koşulsuz kabullenen arkadaşlar, daha olaydan haberiniz yok anlaşılan.. Bu hediye miller öyle bağışlanmıyor ayrıca çok uçanın da çok çekiliş hakkı olmuyor.. Savunmadan önce açın bir neyi savunduğunuza bakın en azından, derseniz ki yapmış helal olsun, bende sonuna kadar destekliyorum o zaman aynen devam ;)
  • Birde milleri bağışlayacakmış, muhtemelen hiç siteye girip çekilişe bile katılmamış çünkü orda ilk göze batan, devredilemez başkası adına kullandırılamaz vs idi. Ha birde çok uçan çok çekiliş hakkı kazanmıyor, siteye hergün girip maksimum 5 kez katılabiliyosunuz. Boş adamların şansı daha çok anlıyacağınız :)

Türk Hava Yolları'nın 25 milyon mil kampanyasında 1 milyon milin Limak Holding Genel Müdürü Taner Ercömert'e çıktığı iddiaları üzerine Basın Müşaviri Ali Genç bir açıklama yaptı.

Geçtiğimiz yılın sonunda Türk Hava Yolları'nın sadakat programı Miles&Smiles'in 25 yılına özel olarak düzenlenen ve 1 kişiye 1 milyon milin hediye edileceği kampanyaya ilişkin THY kanadından bir açıklama yapıldı. 

Söz konusu kampanyada 1 milyon mili kazanan kişinin Limak Holding Genel Müdürü Taner Ercömert olduğuna ilişkin iddialar üzerine bir açıklama yapan Türk Hava Yolları Basın Müşaviri Ali Genç, çekilişin hoter huzurunda ve halka açık olarak gerçekleştirildiğini ifade etti.

Twitter üzerinden açıklama yayınlayan Genç; '25milyonmil.com  üzerinden Miles&Smiles üyelerine her 1 fotoğraf seçimi için 1 çekiliş hakkı tanınarak katılım saglanmıştır. Kampanyaya katılım için miles&smiles üyelik şartı aranarak, günde en fazla 5 kez çekilişe katılma hakkı tanınmıştır. Kampanya süresince toplam 273.190 tekil kişi, 2.665.954 kere çekilişe katılmıştır. Ortalama bir kişinin 9.7 kez katıldığı çekilişte 1 kişiye 1.000.000 MİL, 100 kişiye 240.000 MİL hediye edilmiştir. Çekiliş 04.03.2015 tarihinde İstanbul'da noter huzurunda ve halka açık olarak gerçekleştirilmiştir. Çekiliş sonuçları http://25milyonmil.com  adresinde yayınlanmıştır' dedi.

THY'DEN '1 MİLYON MİL' AÇIKLAMASI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (29)

iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Arap sevdalıları bilgisizce herşeyi savunmaya devam ediyorlar. Şu rezilliğe bakın ya

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
He keke he. Sen de haklısın!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Düşünü_yorum ~ 3 yıl önce
Bence artık el altından ihaleler, hediyeler vs kesmiyor, alenen yapmayınca aynı keyfi almıyorlar sanki.. Bakın gözünüze soka soka yapıyoruz yine gıkınızı çıkaramıyorsunuz moduna girmişler. Yok mu bir psikolog arkadaş bu durumu bilimsel olarak bi izah etsin ;) Birde herşeyin altında bir şey aradığımızı düşünen, her şeyi koşulsuz kabullenen arkadaşlar, daha olaydan haberiniz yok anlaşılan.. Bu hediye miller öyle bağışlanmıyor ayrıca çok uçanın da çok çekiliş hakkı olmuyor.. Savunmadan önce açın bir neyi savunduğunuza bakın en azından, derseniz ki yapmış helal olsun, bende sonuna kadar destekliyorum o zaman aynen devam ;)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bu işte bi iş var ~ 3 yıl önce
Birde milleri bağışlayacakmış, muhtemelen hiç siteye girip çekilişe bile katılmamış çünkü orda ilk göze batan, devredilemez başkası adına kullandırılamaz vs idi. Ha birde çok uçan çok çekiliş hakkı kazanmıyor, siteye hergün girip maksimum 5 kez katılabiliyosunuz. Boş adamların şansı daha çok anlıyacağınız :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000