25 Temmuz 2016, Pazartesi 21:50:38

THY'de yeni atamalar yapıldı

Türk Hava Yolları'nda yeni atamalar yapıldı.
  • THY Teknik bölümde FG cemaatına bağlılğından dolayı KADRO alan kişilerin temizlenmesine başlanacak mı? Bunların da döneklik olduğu için SAMANYOLU TV başka TV seyretmediğini söyleyen bu kişiler şimidi ne haldeler. Kaleşlik ve döneklik yapıları devam ederek kurumda kaldıkları sürece herzaman ülke BEKASI için telike arz etmektedir.
  • Thy nin bütçesini teslim ettikleri kişiye bak hele. Daha düne kadar cemaat sohbetlerinden çıkmayan, cemaat dershanesine giden, ama şu süreçte muhtemeldir ki, beraber sohbete gittiği arkadaşlarının ismi verdiği için Mdr yapılan çocuk kafasında biri. Sülükleri Mdr yaparsan zararını katlarsın. Atılanların çoğu Fetö değil. Haksız yere atılanların ahı ve günahı size öbür tarafta yeter.
  • Gökhan TAŞAR Bey i tebrik ederiz. Gorevini hakkıyla yerine getireceğinden eminiz. Allah utandırmasin.
  • Kadir Coşkun Bey'i tebrik eder hayırlı olmasını dileriz.

Türk Hava Yolları'nda yeni atamalar yapıldı.

AirportHaber'in edindiği bilgiye göre; Murat Şeker Mali sorumlu olarak Genel Müdür Yardımcılığı'na, Zekeriya Demir Muhasebe ve Mali Kontrol Başkanlığı'na, Ayşegül Denli Finansman Başkanlığı'na, Özel Büro Müdürü Kemal Haydar Öztürk Özel Büro Başkanlığı'na, Bilal İsmail Yalmanbaş Gelir Muhasebeden sorumlu Başkan Yardımcılığı'na, Mehmet Karakaş Genel Muhasebeden sorumlu olarak Başkan Yardımcılığı'na, Behiye Suna Çetin Genel Finansman Müdürlüğü'ne, Gökhan Taşar Özel Büro Müdürlüğü'ne, Kadir Coşkun Yatırımcı İlişkileri Müdürlüğü'ne ve Osman Sülük Bütçe Müdürlüğü'ne getirildi.

Öte yandan Yönetim Kurulu'na bağlı özel büro başkanlık seviyesine çıkarıldı. Özel büro daha önce de başkanlık seviyesindeyken daha önceki dönemlerde özel büroya çevrilmişti.

©AirportHaber

THY'de yeni atamalar yapıldı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (39)

İÖ ~ 2 yıl önce
THY Teknik bölümde FG cemaatına bağlılğından dolayı KADRO alan kişilerin temizlenmesine başlanacak mı? Bunların da döneklik olduğu için SAMANYOLU TV başka TV seyretmediğini söyleyen bu kişiler şimidi ne haldeler. Kaleşlik ve döneklik yapıları devam ederek kurumda kaldıkları sürece herzaman ülke BEKASI için telike arz etmektedir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
RB ~ 2 yıl önce
Bu tiplerin Satınalma ve Lojistlik Bşk.lığında isim isim bilinmesine rağmen herzamanki gibi döneklik ilkesine sığınmadan Ülke bekasına tehlike arz etmeden vatan severlerinin önem alınması gerekmiyor mu?
Hasan ~ 2 yıl önce
Thy nin bütçesini teslim ettikleri kişiye bak hele. Daha düne kadar cemaat sohbetlerinden çıkmayan, cemaat dershanesine giden, ama şu süreçte muhtemeldir ki, beraber sohbete gittiği arkadaşlarının ismi verdiği için Mdr yapılan çocuk kafasında biri. Sülükleri Mdr yaparsan zararını katlarsın. Atılanların çoğu Fetö değil. Haksız yere atılanların ahı ve günahı size öbür tarafta yeter.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TGS ~ 2 yıl önce
Gökhan TAŞAR Bey i tebrik ederiz. Gorevini hakkıyla yerine getireceğinden eminiz. Allah utandırmasin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Lojistik ~ 2 yıl önce
Kadir Coşkun Bey'i tebrik eder hayırlı olmasını dileriz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000