04 Kasım 2013, Pazartesi 18:21:07

THY'DE 'REFORM' GÜNÜ

Hava İş Sendikası'nın genel kurulu için yapılan delege seçimlerinde sona yaklaşılırken bugün yapılan seçimlerin sona erdiği öğrenildi.
  • Artık sadece delegelerin aklını çelme yarışına dönen bu yorumları sizden başka kimse okumuyor. Kim Kaç oy kaparım dışında hiç bir şey düşünmüyor. Sayenizde, tabi amacınız bu değilse, oy kullanmak için bile gelir miyim gn kurula bilmiyorum. Onur, erdem, samimiyet Sözlükte birer sözcük olma dışında bir anlam taşıyorsa sizin için, susun artık. Egolar savaşında benim de bir aklım var elbet.
  • 05 kasim istanbul isyerlerinde 17 delegeyi REFORM HAREKETI KAZANMISTIR.
  • Yahu H.T. degil miydi Gisad da ucucularla duzenledigi toplantida size 4 ikramiye cok diyen...hepinizin evinde dadilari var deyip de para kazanmak icin cocugunu yabancilara birakip gidenlere sosyetik mumamelesi yapan...hepiniz ev aldi araba aldi borclusunuz bana mecbursunuz diyen...eeeyyy uyanin artik millet ne size ne bize ekmek yok,kendinden olanlari doldurduklari bu sirkette...
  • siyaseti emeğe alet etme biz ekmek peşindeyiz sen ak partiyi yıpratma peşindesin atilay chp ye yalanma derdinde sonraki adımı chp milletvekili olacağını görüp bunların asıl amacının işçi ve hakları olmadığını amaçlar siyasi rant olduğunu göreceğiz

Türk Hava Yolları çalışanlarının bağlı olduğu Hava İş Sendikası'nın 7-8 Aralık'taki seçimli Genel Kurulu için yapılan delege seçimleri devam ediyor.

Çarşamba günü sona ermesi gereken delege seçimleri için bugün dört ayrı yerde seçim sandıkları kuruldu.

Terminal binası, ERP, Eğitim Binası ve Uçuş Eğitim Binası'nda yapılan seçimlerin sonucu beli oldu.

Hava İş Sendikası'nın mevcut yönetimi, Gökkuşağı Hareketi ve Reform Hareketi'nin çekiştiği bugünkü delege seçimlerinde kazanan Reform Hareketi oldu. 

Edinilen bilgilere göre bugün dört farklı yerde yapılan delege seçimlerinin hepsini Reform Hareketi kazandı.

THY'DE 'REFORM' GÜNÜ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (64)

Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
Artık sadece delegelerin aklını çelme yarışına dönen bu yorumları sizden başka kimse okumuyor. Kim Kaç oy kaparım dışında hiç bir şey düşünmüyor. Sayenizde, tabi amacınız bu değilse, oy kullanmak için bile gelir miyim gn kurula bilmiyorum. Onur, erdem, samimiyet Sözlükte birer sözcük olma dışında bir anlam taşıyorsa sizin için, susun artık. Egolar savaşında benim de bir aklım var elbet.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
gm ~ 4 yıl önce
05 kasim istanbul isyerlerinde 17 delegeyi REFORM HAREKETI KAZANMISTIR.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
nesevimli ~ 4 yıl önce
Baskı ve yıldırmanın sonucu tabiiki bu olacak.
Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
Yahu H.T. degil miydi Gisad da ucucularla duzenledigi toplantida size 4 ikramiye cok diyen...hepinizin evinde dadilari var deyip de para kazanmak icin cocugunu yabancilara birakip gidenlere sosyetik mumamelesi yapan...hepiniz ev aldi araba aldi borclusunuz bana mecbursunuz diyen...eeeyyy uyanin artik millet ne size ne bize ekmek yok,kendinden olanlari doldurduklari bu sirkette...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
HT ~ 4 yıl önce
hamdi aga dediyse doğru söylemiştir de bizim personel başına gelecekleri anlamamış demek ki. yakındır, anlayacakları zaman çok yakındır. iş güvenliğini, kıdem tazminatını, sosyal haklarını, kazanılmış hakları ile geleceğini, çocuğunu, ailesini düşünmeyen bu personel çok yakın bir gelecekte "yine de asgari ücretten iyiyiz" bile diyecektir.
nevzat sevimli ye ~ 4 yıl önce
siyaseti emeğe alet etme biz ekmek peşindeyiz sen ak partiyi yıpratma peşindesin atilay chp ye yalanma derdinde sonraki adımı chp milletvekili olacağını görüp bunların asıl amacının işçi ve hakları olmadığını amaçlar siyasi rant olduğunu göreceğiz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
nesevimli ~ 4 yıl önce
Baskı ve yıldırmayı AKP ile ilişkilendiniz herhalde.Ben isim falan vermemiştim ama FAİL herkezce biliniyormuş.
nesevimli ~ 4 yıl önce
Baskı veyıldırmatı ben isimlendirmemiştim.Ama FAİL AKP olarak herkezce malummuş.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000