31 Mayıs 2013, Cuma 12:18:48

THY'DE KABİN MEMURLARI GÜNÜ KUTLAMASI

Türk Hava Yolları Genel Müdürü Temel Kotil, Dünya Kabin Memurları Günü kapsamında Atatürk Havalimanı'ndaki THY Ekip Odası'nda kabin memurlarıyla birlikte pasta kesti. Kabin memurlarını bu özel günde tebrik etti.
  • Kadin ozellikle kisa secmis resimde yanindakileri ve guzel olmayanlari...
  • Soldan ikincinin tipi kes allasen!
  • Olamadiniz!! Okumus isi gucu olan hostes kaptan teknik olarak taksimde toplanan halk kadar organize olup toplananadiniz:) yazik
  • Başkanımızın sahte gülüşleri ve samimiyeti. FARKINDAYIZ, KANMIYORUZ.

Türk Hava Yolları, Dünya Kabin Memurları Günü kapsamında ekip odasında bir kutlama yaptı. Organizasyona THY Genel Müdürü Temel Kotil, THY Uçuş İşletme'den sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Asaf Bora ve THY Kabin Hizmetleri Başkanı Emine Lim de katıldı.

Göreve geldiği gün THY'de yaklaşık bin 700 kabin memurunun görev yaptığını ifade eden THY Genel Müdürü Temel Kotil, "Bugün artan uçuş noktamız ve her geçen gün büyüyen filomuzla birlikte şirketimizde görevli kabin memuru sayısı 6 bin 500'lere ulaştı. 2023 yılında bu rakamın 10 binin üzerine çıkacağını tahmin ediyoruz. Ben tüm kabin memuru arkadaşlarıma görevlerinde başarılar diliyorum ve hepsinin Dünya Kabin Memurları Günü'nü kutluyorum" dedi.

Kotil, uçucu ekiplerin yeni üniformalarıyla ilgili çalışmaların da devam ettiğini ancak henüz ne zaman kullanılacağına dair kesin bir tarih veremeyeceklerini söyledi.

THY Kabin Hizmetleri Başkanı Emine Lim de Türk Hava Yolları bünyesinde görev yapmaktan duyduğu mutluluğu dile getirerek, "THY olarak 100 ülkeye uçuyoruz. Adeta dünyayı kucaklıyoruz. Üzerimize düşen görevin farkındayız. Ben de tüm arkadaşlarımın Dünya Kabin Memurları Günü'nü kutluyorum. Hepsine kazasız, belasız uçuşlar diliyorum" şeklinde konuştu.

THY'DE KABİN MEMURLARI GÜNÜ KUTLAMASI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (58)

yok yok. ~ 4 yıl önce
Kadin ozellikle kisa secmis resimde yanindakileri ve guzel olmayanlari...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
X ~ 5 yıl önce
Soldan ikincinin tipi kes allasen!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Olamadiniz!! ~ 5 yıl önce
Olamadiniz!! Okumus isi gucu olan hostes kaptan teknik olarak taksimde toplanan halk kadar organize olup toplananadiniz:) yazik

Yanıtla

Kalan karakter 1000
KHB ~ 5 yıl önce
Başkanımızın sahte gülüşleri ve samimiyeti. FARKINDAYIZ, KANMIYORUZ.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000