09 Eylül 2011, Cuma 16:05:54

THY’DE HANGİ YÖNETİCİ GÖREVİNDEN ALINDI?

Türk Hava Yolları Uçuş İşletme Başkanı Bülent Manav görevinden alındı. Yerine hangi isim atandı?
  • burdan yazmak kolay,bir de isminizi verin altına.kendiniz üst kademlere çıkamadığınız için şikayet etmek basit.eğer sizde alpa kaptan kadar başarılı olsaydınız sizde onun yerine gelirdiniz şuan hak eden orda.
  • Pilotlara idari bir pozisyon verilmesi yerine sadece uçuş görevlerine gönderilmeleri gerekir. Böylece masa başında pilot kalmaz. Uçuş işletme başkanı dahil diğer yönetici pozisyonlarına sadece profesyonel yöneticiler getirilmelidir.
  • Aykut ALPA üç senedir o sistemin içinde şirket yönetiminde bütün yöneticileri hatalı yönlendirip onların kuyusunu kazmamışmıdır.Bir başarısızlık varsa Bülent MANAVDAN daha suçludur. Peki bu taltif neden?
  • postallar yavaş yavaş gidiyor hamdolsun...yaşasın sivilleşme
Türk Hava Yolları Uçuş İşletme Başkanlığı’nda sürpriz bir gelişme yaşandı. Bir süredir sorunlar olduğu belirtilen Uçuş işletme Başkanlığı’nda Bülent Manav görevinden alındı. 

1 Haziran 2009’da İbrahim Başar'ın yerine Uçuş İşletme Başkanlığı görevine getirilen Manav, beklenmedik bir kararla yönetim tarafından görevinden alındı.  Bülent Manav, meslektaşlarına gönderdiği veda mektubunda bundan böyle pilot olarak görevine devam edeceğini söyledi.
 
Manav’ın görevinden alınmasında son bir yıl içinde THY pilotlarının yaşadığı kazaların etkili olduğu sanılıyor. THY bu konuda sık sık eleştirilerin hedefi oluyordu.
Bülent Manav’ın yerine ise Aykut Alpa’nın atanacağı kaydediliyor. 

©AirportHaber Özel

 
THY’DE HANGİ YÖNETİCİ GÖREVİNDEN ALINDI?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (83)

Misafir ~ 7 yıl önce
burdan yazmak kolay,bir de isminizi verin altına.kendiniz üst kademlere çıkamadığınız için şikayet etmek basit.eğer sizde alpa kaptan kadar başarılı olsaydınız sizde onun yerine gelirdiniz şuan hak eden orda.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Pilotlara idari bir pozisyon verilmesi yerine sadece uçuş görevlerine gönderilmeleri gerekir. Böylece masa başında pilot kalmaz. Uçuş işletme başkanı dahil diğer yönetici pozisyonlarına sadece profesyonel yöneticiler getirilmelidir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Aykut ALPA üç senedir o sistemin içinde şirket yönetiminde bütün yöneticileri hatalı yönlendirip onların kuyusunu kazmamışmıdır.Bir başarısızlık varsa Bülent MANAVDAN daha suçludur. Peki bu taltif neden?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
postallar yavaş yavaş gidiyor hamdolsun...yaşasın sivilleşme

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000