18 Aralık 2015, Cuma 11:13:08

THY'de flaş gelişme ertelendi

Türk Hava Yolları’nda bugün itibariyle çok sayıda yöneticinin görevden alınması bekleniyordu ancak liste tamamlanamadı. Görev değişiklikleri ne zaman yapılacak?
  • inşallah sırada uçucuyu sevmeyen, uçuş yapamayacak kadar hasta olduğu halde "uçuşa gidebilirsin, sakınca yok" diyen uçuş hekimleri de vardır...
  • Bu şirketin yönetimini şaşırmamak elde değil. Sırf maaşları çoğalsın diye başkanlık ve müdürlük açılır mı? Eve açılır bu THY ve THY Teknik'te çok örneği var. Konuşmasını yazmasını bilmeyen bir sürü insan yönetici. O kadar çok PARALEL var ki? Her şey aslına rücu edecektir. Mesele işi ehline vermemekten kaynaklanıyor. Havacılık sektöründe çocuk yaştakilere müdürlük ve başkanlık veriyorlar anlamak mümkün değil. Bir çocuğu ŞEF yaptılar adamın yürüyüşü değişti. Sanarsınki koltuğunun altında iki tane karpuz taşıyor. Zavallılık bu.
  • hakkaten ne olacak Ankara ekibi?dokunabileceklermi?mümkün değil...
  • taximdeki mekanlarda eglenen mudurler nolcak?

Türk Hava Yolları’nda bugün itibariyle çok sayıda yöneticinin görevden alınması bekleniyordu ancak liste tamamlanamadı. 

Türk Hava Yolları’nda bugün yapılması beklenen görev değişiklikleri, önümüzdeki haftaya ertelendi. Airporthaber’in edindiği bilgiye göre, listenin oldukça kabarık olması sebebiyle değişiklikler bugüne yetiştirilemedi.

THY’de onlarca yöneticiyi ilgilendiren görev değişikliklerinin önümüzdeki hafta pazartesi günü yapılacak yönetim kurulu toplantısında son hali ile yürürlüğe konacağı, THY içinde paralel yapıya yakınlığı olan çok sayıda yöneticinin de görevden el çektirileceği kaydedildi.

THY icra komitesi kararıyla müdürlük ve başkanlık seviyesinde birçok ismin kurumla yollarının ayrılması beklenirken bir süredir dilden dile dolaşan görev değişikliklerinden dolayı yöneticilerin atama kararlarının gerçekleşmesini endişeyle bekledikleri, bazı yöneticilerin ise şimdiden istifasını cebine koyduğu ileri sürüldü.

©AirportHaber

THY'de flaş gelişme ertelendi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (78)

uçucu ~ 2 yıl önce
inşallah sırada uçucuyu sevmeyen, uçuş yapamayacak kadar hasta olduğu halde "uçuşa gidebilirsin, sakınca yok" diyen uçuş hekimleri de vardır...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
KARADAYI ~ 2 yıl önce
Bu şirketin yönetimini şaşırmamak elde değil. Sırf maaşları çoğalsın diye başkanlık ve müdürlük açılır mı? Eve açılır bu THY ve THY Teknik'te çok örneği var. Konuşmasını yazmasını bilmeyen bir sürü insan yönetici. O kadar çok PARALEL var ki? Her şey aslına rücu edecektir. Mesele işi ehline vermemekten kaynaklanıyor. Havacılık sektöründe çocuk yaştakilere müdürlük ve başkanlık veriyorlar anlamak mümkün değil. Bir çocuğu ŞEF yaptılar adamın yürüyüşü değişti. Sanarsınki koltuğunun altında iki tane karpuz taşıyor. Zavallılık bu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ANKARA ~ 2 yıl önce
hakkaten ne olacak Ankara ekibi?dokunabileceklermi?mümkün değil...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
aksamCI ~ 2 yıl önce
taximdeki mekanlarda eglenen mudurler nolcak?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sabahCI ~ 2 yıl önce
arkadaş sana ne kimin nerede eğlendiğinden. sırf kendin gitmiyorsun, gidemiyorsun ya da gittiğin halde saklamaya çalışıyorsun (niyedir bilinmez) diye, bu nasıl bir çekememezliktir? ha, bir de Türkçe öğren sana zahmet.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000