18 Haziran 2014, Çarşamba 11:29:05

THY’DE FLAŞ ATAMA

Türk Hava Yolları’nda Kabin Hizmetleri Başkanlığı görevinden alınan Emine Lim Kahraman’ın yerine atanan isim belli oldu. Peki, Emine Lim Kahraman’dan boşalan koltuğun yeni sahibi kim oldu? İşte ayrıntılar...
  • Noldu, yorumlar mizacı sert ama yüreği yufkaya dönüşmüş:)
  • Herkesin duası kabul olsa gökten kemik yağardı. Siz uçun, için ve selfie yapın, anlamadığınız işler hakkında yorum yapıyorsunu ya komik oluyorsunuz:))))
  • Nevin hanim isabetli bir karar olmus. hem vizyonlu birisi hemde kabini iyi taniyan birisidir. Emine hanimdan kat ve kat daha basarili ve vizyonludur. Egitim muduru iken her kabin memurunun elini kolunu sallayarak gonul rahatligiyla odasina gidip her turlu derdini sikintisini paylasabilecegi biriydi. mizaci cok serttir ama bir o kadarda yufka yureklidir. Emine hanima gelince anlatilmaz herkez ne oldugubiliyor kendi de daha iyi anlamistir simdi. Basarilar Nevin Hanima.
  • Kabin hizmetinin universitesi olmaz meslek lisesi olur yahuuu...

Türk Hava Yolları’nda Emine Lim Kahraman’dan boşalan Kabin Hizmetleri Başkanlığı’na flaş bir atama yapıldı. THY’nin Kabin Hizmetleri Başkanlığı’na Kabin Eğitim Müdürlüğü görevini yürüten Nevin Çolak atandı.

AirportHaber’in edindiği bilgiye göre; Türk Hava Yolları’nda 2012 yılından bu yanan Kabin Eğitim Müdürü olarak görev yapan Nevin Çolak’ın yeni görevi THY Genel Müdürü Temel Kotil tarafından gönderilen iç yazışmayla tüm THY personeline duyuruldu.

Öğretmen kökenli olduğu bilinen Nevin Çolak’ın selefi Emine Lim Kahraman geçtiğimiz Mayıs ayının ortalarından Kabin Hizmetleri Başkanlığı görevinden alınmış, Kahraman’ın yerine vekâleten İdari Müdür (Kabin) olarak görev yapan Tansel Kaptan getirilmişti. Emine Lim Kahraman ise Yer Hizmetleri Başkanlığı’na bağlı Yolcu İlişkileri Müdürlüğü’ne atanmıştı.©AirportHaber.com ÖZEL

THY’DE FLAŞ ATAMA

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (72)

mizaç ~ 4 yıl önce
Noldu, yorumlar mizacı sert ama yüreği yufkaya dönüşmüş:)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Boş çuval ~ 4 yıl önce
Herkesin duası kabul olsa gökten kemik yağardı. Siz uçun, için ve selfie yapın, anlamadığınız işler hakkında yorum yapıyorsunu ya komik oluyorsunuz:))))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ex ~ 4 yıl önce
Nevin hanim isabetli bir karar olmus. hem vizyonlu birisi hemde kabini iyi taniyan birisidir. Emine hanimdan kat ve kat daha basarili ve vizyonludur. Egitim muduru iken her kabin memurunun elini kolunu sallayarak gonul rahatligiyla odasina gidip her turlu derdini sikintisini paylasabilecegi biriydi. mizaci cok serttir ama bir o kadarda yufka yureklidir. Emine hanima gelince anlatilmaz herkez ne oldugubiliyor kendi de daha iyi anlamistir simdi. Basarilar Nevin Hanima.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
lise.. ~ 4 yıl önce
Kabin hizmetinin universitesi olmaz meslek lisesi olur yahuuu...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000