26 Temmuz 2015, Pazar 10:45:34

THY'de bir sıtma paniği daha

Türk Hava Yolları kabin memurlarından Yağmur Sevde Yazıcı, sıtma şüphesiyle tedavi altına alındı.
  • Tertemiz bir insandır. Merttir, merhametlidir, vefa nedir bilir, iyi insandır. Benim dostumdur. Şurda saçma sapan konuşanlara inanamıyorum. Yazıklar olsun hepinize. Umarım en kısa zamanda iyileşirsinde geldiğimde seni sağlıklı görürüm sevde...
  • captain in that case please you go home imediately.
  • kimse afrikada onlarca gün kalan teknisyenlerden bahsetmiyor, onlara bisey olmuyor sanirim..
  • arkadaslar sevgili meslektaslar abiler ablalar kardesler, Her ay 50 tl ye yakın aidatımız sendika uyeliği için kesiliyor ve karsılıgında ne görüyoruz? - arnavutköyde insaat işleri, - ramazanda lüks otelde iftar organizasyonları cevrelerine, - lüks arabası ve korumalarıyla gezen bşk. Calışanın arkasında duracak gercek sendika istiyoruz böyle şarlatanlık olmaz! Sıtma konusunda önlemler alınabilir. Ama nerede o hakkıyla masada işçisini savunacak sendika yönetimi? Hepsi ocak delilanlısı maasallah! Külhanbeyleri..

Türk Hava Yolları kabin memurlarından Yağmur Sevde Yazıcı, sıtma şüphesiyle tedavi altına alındı. 

Son 1 ay içerisinde Lagos ve Dakka uçuşları yaptığı öğrenilen Yazıcı, yüksek ateş, halsizlik ve mide bulantısı şikayetiyle başvurduğu Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde sıtma şüphesiyle tedavi altına alındı.

Hastane tarafından yaptığı uçuşlar ve belirtiler nedeniyle sıtma riskinde görülen genç kabin memurunda, yapılan incelemeler sonucu Sıtma virüsüne rastlanmadığı, ve korkulacak bir durumun olmadığı öğrenildi.

©AirportHaber

THY'de bir sıtma paniği daha

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (47)

b.çekmece lisesi ~ 3 yıl önce
Tertemiz bir insandır. Merttir, merhametlidir, vefa nedir bilir, iyi insandır. Benim dostumdur. Şurda saçma sapan konuşanlara inanamıyorum. Yazıklar olsun hepinize. Umarım en kısa zamanda iyileşirsinde geldiğimde seni sağlıklı görürüm sevde...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
captain in that case please you go home imediately.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 3 yıl önce
kimse afrikada onlarca gün kalan teknisyenlerden bahsetmiyor, onlara bisey olmuyor sanirim..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tüm Sendikalılara. ~ 3 yıl önce
arkadaslar sevgili meslektaslar abiler ablalar kardesler, Her ay 50 tl ye yakın aidatımız sendika uyeliği için kesiliyor ve karsılıgında ne görüyoruz? - arnavutköyde insaat işleri, - ramazanda lüks otelde iftar organizasyonları cevrelerine, - lüks arabası ve korumalarıyla gezen bşk. Calışanın arkasında duracak gercek sendika istiyoruz böyle şarlatanlık olmaz! Sıtma konusunda önlemler alınabilir. Ama nerede o hakkıyla masada işçisini savunacak sendika yönetimi? Hepsi ocak delilanlısı maasallah! Külhanbeyleri..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000