29 Temmuz 2008, Salı 13:40:49

THY’YE ASKER BAŞKAN

Türk Hava Yolları’ndaki en önemli başkanlıklardan biri olan Uçuş Emniyet ve Kalite Güvence Başkanlığı’na asker kökenli Cemal Öksüz atandı.
  • Cemal OKSUZ tecrubesiyle bilgisiyle THY ye cok katkida bulunacaktir,adam gibi adamdir kimse karnindan konusmasin,hayirli olsun ,basarilar diliyoruz
  • Türk Milleti böylesine değerli bir insanı kadrosuna kattığı için THY ile gurur duymalıdır.Maalesef kimileri yargısız infaza alışmıştır.Yerini hak ediyosun CemalÖKSÜZ,hayırlı uğurlu olsun.
  • Albay olarak soz yok ta bilgi olarak?eeE hemserilik,biraz AKP yakinligi! meslek hayatinin ozgecmisi de onemli.Askerlik olgusunu kullanmadan tecrube ne acaba.Arsin li olmak mi?
  • Başkanlığı'na getirildiğiniz görevinizi başarıyla yapacağınıza ve yeni atılımlar göstereceğinize yüksekten inanmaktayız.Başarınızın devamı dileğiyle hayırlı olsun sevgi ve saygılarımızla AİLE EMLAK

Son genel kurulda yönetim kurulu üyeliğinden ayrılan Atilla Öksüz’den sonra Türk Hava Yolları’nda ikinci ‘Öksüz’ dönemi başladı.

Ercihan Bayır’ın emekliye ayrılmasıyla boşalan Uçuş Emniyet ve Kalite Güvence Başkanlığı görevine asker kökenli Cemal Öksüz atandı.

Hava Harp Okulu mezunu olan emekli Albay Cemal Öksüz’ün uçak mühendisi olduğu belirtildi.

Daha önce de THY Teknik A.Ş’de Uçak Revizyon Atölyesi Müdürlüğü görevine emekli Albay İsmail Kılınç getirilmişti.

©AirportHaber.com

THY’YE ASKER BAŞKAN

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

kutlubaris ~ 10 yıl önce
Cemal OKSUZ tecrubesiyle bilgisiyle THY ye cok katkida bulunacaktir,adam gibi adamdir kimse karnindan konusmasin,hayirli olsun ,basarilar diliyoruz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hüseyin YENİBAYRAK ~ 10 yıl önce
Türk Milleti böylesine değerli bir insanı kadrosuna kattığı için THY ile gurur duymalıdır.Maalesef kimileri yargısız infaza alışmıştır.Yerini hak ediyosun CemalÖKSÜZ,hayırlı uğurlu olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Dogrucu ~ 10 yıl önce
Albay olarak soz yok ta bilgi olarak?eeE hemserilik,biraz AKP yakinligi! meslek hayatinin ozgecmisi de onemli.Askerlik olgusunu kullanmadan tecrube ne acaba.Arsin li olmak mi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
AİLE EMLAK ~ 10 yıl önce
Başkanlığı'na getirildiğiniz görevinizi başarıyla yapacağınıza ve yeni atılımlar göstereceğinize yüksekten inanmaktayız.Başarınızın devamı dileğiyle hayırlı olsun sevgi ve saygılarımızla AİLE EMLAK

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000