16 Ağustos 2008, Cumartesi 13:22:05

THY’DEN AÇIKLAMA

Türk Hava Yolları’ndan İstanbul-Lagos seferini yaparken yönünü kaybeden uçakla ilgili bir açıklama geldi.
  • Yorumunuz...ASLINDA CEVABA GEREK YOKTU AMA RAT'IN HANGİ SYSTEM'İ BESLEDİĞİNİ BİRDAHA ARAŞTIRMANI, VE UÇAK TEKNİSYENİ YAZARKEN KİMLERİ TEMSİL ETTİĞİNİ BİR KERE DAHA DÜŞÜNMENİ RİCA EDERİM
  • Sevgili toroslar arkadaş:Mesliği onursuz konuma getirecek ne demişiz??? ayrıca THY nin pilotlarının kavunluğunu ortaya koymak hafiflikmi oldu???Burda flight simulator pilotlarını ve uçtuğu uçak hakıkında fikri olmayan gerçek pilotlara faydamız olsun diye yazıyoruz bişeyler. hoşuna gitmiyosa okuma...Saygılar ve saygıya davet...
  • Yorumunuz... BİLGİ DÜZELTME BAŞLIĞIYLA VE ALTINA ''UÇAK TEKNİSYENİ'' YAZACAK KADAR CESARETLİ ARKADAŞIM HEM DOĞRU BİLGİ/HEM YERİNDE YORUM YAZMAYACAKSAN O ''ONURLU'' MESLEĞİN ADINI BU KADAR KOLAY KULLANMA İSTERSEN!!TEKNİSYENİN SORUMLULUĞU VE İŞİNİN NE KADAR ZOR OLDUĞUNU BİLMEN GEREKİR.
  • Yorumunuz...TAAAA İSTANBULDAN KALKAN UÇAK MADEM ORDA BİR YERE İNECEKSE NEDEN 'TOGO'YA İNSİN??.GİTSİN 'LAGOS'A İNSİN HAVACILIĞIN GÜVENİLİR OLDUĞU İMAJINI VE İTİBARINI ÇOK UCUZA HARCIYORSUNUZ!!

THY yetkilileri, uçağın yönünün kaybetmesinin söz konusu olmadığını, uçağın gösterge arızası nedeniyle Togo’nun Lome kentindeki havaalanına zorunlu iniş yaptığını ifade ettiler.

 

Uçakta bir uçuş teknisyeninin bulunduğunu ancak arızanın indikten sonra giderilmesi için en yakın meydana inildiğinin ifade edildiği açıklamada, “ Göstergede arıza ikaz ışığı yanınca uçak başka bir meydana inmek zorunda kalmış. Uçak indikten sonra yapılan kontrollerde herhangi bir arıza bulunmadığı, göstergeden kaynaklanan arıza olduğu tespit edilmiş. Uçağın yolunu kaybetmesi gibi bir durum söz konusu değil” denildi.

 

THY’DEN AÇIKLAMA

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

Rumuz TOROSLAR ~ 10 yıl önce
Yorumunuz...ASLINDA CEVABA GEREK YOKTU AMA RAT'IN HANGİ SYSTEM'İ BESLEDİĞİNİ BİRDAHA ARAŞTIRMANI, VE UÇAK TEKNİSYENİ YAZARKEN KİMLERİ TEMSİL ETTİĞİNİ BİR KERE DAHA DÜŞÜNMENİ RİCA EDERİM

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Peturian ~ 10 yıl önce
Sevgili toroslar arkadaş:Mesliği onursuz konuma getirecek ne demişiz??? ayrıca THY nin pilotlarının kavunluğunu ortaya koymak hafiflikmi oldu???Burda flight simulator pilotlarını ve uçtuğu uçak hakıkında fikri olmayan gerçek pilotlara faydamız olsun diye yazıyoruz bişeyler. hoşuna gitmiyosa okuma...Saygılar ve saygıya davet...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rumuz TOROSLAR ~ 10 yıl önce
Yorumunuz... BİLGİ DÜZELTME BAŞLIĞIYLA VE ALTINA ''UÇAK TEKNİSYENİ'' YAZACAK KADAR CESARETLİ ARKADAŞIM HEM DOĞRU BİLGİ/HEM YERİNDE YORUM YAZMAYACAKSAN O ''ONURLU'' MESLEĞİN ADINI BU KADAR KOLAY KULLANMA İSTERSEN!!TEKNİSYENİN SORUMLULUĞU VE İŞİNİN NE KADAR ZOR OLDUĞUNU BİLMEN GEREKİR.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rumuz YAĞIZ ~ 10 yıl önce
Yorumunuz...TAAAA İSTANBULDAN KALKAN UÇAK MADEM ORDA BİR YERE İNECEKSE NEDEN 'TOGO'YA İNSİN??.GİTSİN 'LAGOS'A İNSİN HAVACILIĞIN GÜVENİLİR OLDUĞU İMAJINI VE İTİBARINI ÇOK UCUZA HARCIYORSUNUZ!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000