15 Şubat 2010, Pazartesi 12:15:11

THY’DE TAŞINMA TELAŞI

‘Kabına sığmamak’ deyiminin bugünlerde Türk Hava Yolları’nı en iyi anlatan deyim olduğunu söylemek hata olmaz. Sürekli büyüyen ve gelişen THY, Genel Müdürlük binasına sığmadı, yeni bir ek bina kiraladı.
  • istiyorsanız birkaç isim yazarım amma diğerleri "bizi niye yazmamış" diye bozulurlar.
  • Sınavlarda sorulan soruları herkes biliyor. Demek ki neymiş ? Cemaat bir gerçekmiş.
  • Güneşli'deki binada şu anda çalışan kişiler ERP projesi için buradalar.Ve daha sonra gelecek arkadaşlardan da "bankamatik memuru" olan kimse yok.Ne biliyorsunuz da yorum yapıyorsunuz? "Güneşli " ile "güneşlenmek "kelimelerini bu şekilde ilişkilendirmek de gerçekten çok güçlü bir hayal gücünün ürünü olsa gerek!
  • YA CEMAAT DIYE YORUM YAPAN ARKADAS BU YORUMUN YAYINLANIYORSA BASIT TOPLAMA ISLEMINI YAPIYORSUN DEMEK,OZAMAN BU YORUMLARI KASITLI YAZIYORSUN ZEKA ILE BAGLANTISI YOK,THY DE KIM NE CEMAATI ,ALINAN PERSONEL BIZIM GIBI INSAN CUMAYA GIDEN DE VAR ORUC TUTANDA BUNLARMI CEMAAT OLUYOR,HERSEYE OKADAR UZAKSINIZKI BAKTIGINIZ HERSEYI BIRBIRIYLE YAKIN GORUYORSUNUZ

Dünya sivil havacılığı sancılı dönemi atlatmaya çabalarken Türk Hava Yolları’nın başarı grafiği hızla yükseliyor. Birkaç yıl içinde, Avrupa’nın önde gelen havayolu şirketleri arasında yerini alan THY, adeta kabına sığmıyor.

Filodaki artan uçak sayısı, yeni uçak siparişleri, yeni uçuş rotaları, futbol devleriyle sponsorluk anlaşmaları Türk Hava Yolları’nın son dönemde dikkat çeken hamleleri arasında yer alıyor.

Böyle olunca Türk Hava Yolları, kabına sığmakta güçlük çekiyor. Son olarak Türk Hava Yolları, operasyon birimlerinden bazılarını başka bir binaya taşıma kararı aldı.

THY Genel Müdürlük binasında hizmet veren muhasebe departmanının 4 şube müdürlüğü ile EBI (Bilgi işlem)’den bir müdürlük, yakın bir tarihte Güneşli’de kiralanan yeni bir binaya taşınacak.

©AirportHaber.com

THY’DE TAŞINMA TELAŞI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

Misafir ~ 8 yıl önce
istiyorsanız birkaç isim yazarım amma diğerleri "bizi niye yazmamış" diye bozulurlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Sınavlarda sorulan soruları herkes biliyor. Demek ki neymiş ? Cemaat bir gerçekmiş.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Güneşli'deki binada şu anda çalışan kişiler ERP projesi için buradalar.Ve daha sonra gelecek arkadaşlardan da "bankamatik memuru" olan kimse yok.Ne biliyorsunuz da yorum yapıyorsunuz? "Güneşli " ile "güneşlenmek "kelimelerini bu şekilde ilişkilendirmek de gerçekten çok güçlü bir hayal gücünün ürünü olsa gerek!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
YA CEMAAT DIYE YORUM YAPAN ARKADAS BU YORUMUN YAYINLANIYORSA BASIT TOPLAMA ISLEMINI YAPIYORSUN DEMEK,OZAMAN BU YORUMLARI KASITLI YAZIYORSUN ZEKA ILE BAGLANTISI YOK,THY DE KIM NE CEMAATI ,ALINAN PERSONEL BIZIM GIBI INSAN CUMAYA GIDEN DE VAR ORUC TUTANDA BUNLARMI CEMAAT OLUYOR,HERSEYE OKADAR UZAKSINIZKI BAKTIGINIZ HERSEYI BIRBIRIYLE YAKIN GORUYORSUNUZ

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000