24 Kasım 2008, Pazartesi 10:01:23

THY’de kıran kırana mücadele olacak

Türk Havayolları’nın handling şirketi kurmasının ardından tıpkı ikram şirketinde olduğu gibi deneyimli bir firma ile ortaklık görüşmelerine başlamasını AirportHaber duyurmuştu. Handling ortaklığı ile ilgili son gelişme şöyle.
  • bu ortaklık işinin iyice cılkını çıkardılar artık. ak koyun kara koyun belli olacak bakalım bugün kinler yalan yere sallıyo kimler doğrucu davutmuş belli olacak.gönlüm havaştan yana çünkü ekmeğini yiyorum
  • ben havaşta çalışıyorum inşallah havaş alır alamazsa yine iş arayacağız demektir
  • Körler sağırlar birbirini ağırlar misali; biriniz uyduruyor ötekide borazanlığını yapıyor...
  • Ama torpilli çaycılar, sakın yanlış anlaşılmasın. Sultanahmette Nargilecilik yaparken THY ‘ye yönetici olarak getirilen ve daha geldiği ilk gün "çabuk açın kapıları ben buraya müdür atandım" diyerek B kapısından özel aracıyla girmeye çalışan bir yer işletme başkanının (namıdeğer nargileci Hüseyin Keskin) olduğu bir yerde artık çaycılarada yeni yönetim kademeleri açılıyor. Hadi gözünüz aydın.

Türk Havayolları handling şirketini bir an önce faaliyete geçirmek için ortaklığa gitmek istediği firmalara çağrıda bulunarak teklif istemişti. AirportHaber’in THY’nin Fraport’la görüştüğünü haberleştirmesinin ardından, THY borsaya açıklama yapmak zorunda kalmıştı.

 

AirportHaber’de yayınlanan haberden sonra THY ayrıca Çelebi ve Havaş’la da görüşeceğini duyurmuştu. Önce sessiz bir şekilde yürütülen ortaklık görüşmelerinin ortaya çıkmasıyla birlikte THY ihale kararı aldı. İhalenin bu hafta Cuma günü gerçekleşeceği ifade ediliyor. THY’nin en iyi teklifi veren firma ile ortaklığa gideceği belirtiliyor.

THY’de kıran kırana mücadele olacak

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

songün ~ 9 yıl önce
bu ortaklık işinin iyice cılkını çıkardılar artık. ak koyun kara koyun belli olacak bakalım bugün kinler yalan yere sallıyo kimler doğrucu davutmuş belli olacak.gönlüm havaştan yana çünkü ekmeğini yiyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tim 2 ~ 9 yıl önce
ben havaşta çalışıyorum inşallah havaş alır alamazsa yine iş arayacağız demektir

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TK61 ~ 9 yıl önce
Körler sağırlar birbirini ağırlar misali; biriniz uyduruyor ötekide borazanlığını yapıyor...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rumuz ~ 9 yıl önce
Ama torpilli çaycılar, sakın yanlış anlaşılmasın. Sultanahmette Nargilecilik yaparken THY ‘ye yönetici olarak getirilen ve daha geldiği ilk gün "çabuk açın kapıları ben buraya müdür atandım" diyerek B kapısından özel aracıyla girmeye çalışan bir yer işletme başkanının (namıdeğer nargileci Hüseyin Keskin) olduğu bir yerde artık çaycılarada yeni yönetim kademeleri açılıyor. Hadi gözünüz aydın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000