10 Eylül 2008, Çarşamba 14:54:12

THY’DE BİR GARİP İŞ

Türk Hava Yolları’nda bir ay içinde yapılan iki atama akıllarda soru işareti oluşmasına neden oldu. THY’nin hangi müdürü önce merkeze çekildi, ardından eski görev yerine tayin edildi?
  • merkezde bu konuda bilgi var.Ama nedense goreve iade edildi.Baska yerde calisiyormus...Adam kayirma,taraf tutma,sizinde dayiniz varsa isiniz olur :)))Baska kistas yok :)))
  • SULEYMAN2007 VE TARAFSIZIM KARDESLERIM AGZINIZA SAGLIK YORUMLARINIZI BEKLIYORUZ.MEHMET AYTEKIN IN DAHA COK SEYLERI CIKAR BIRAZ KURCALASIN YONETIM NELER NELER CIKAR
  • MEHMET AYTEKIN MERKEZDEKILERI TATLI DILI ILE IDARE ETMIS VE KANDIRMIS(AVUSTRALYA DA BASKA SIRKETTE CALSITIGINI GOSTEREN BELGEYE KARSILIK AMA ORADA HERKES BILIYORMUS).ORDAKI ACENTELERE FAZLA GUVENMEMESI GEREKTIGINIDE ANLAMIS OLMALI.USULSUZ KESILEN BILETLER,FREE BILET KONTENJANI,GB KONULARDA SUC ISLEMISTIR KENDISI.KUYUYU KAZIDIKCA ALTINDAN NELER CIKACAK BAKALIM.
  • Evinizde yedigin ekmekten utan bari, idareciler

Türk Hava Yolları Pazarlama Satış Başkanlığı’na bağlı olarak görev yapan Mehmet Aytekin, Temmuz ayında Sidney Müdürlüğü’nde şeflikten müdürlüğe atandı. Aytekin, bu atamanın üzerinden çok geçmeden 8 Ağustos tarihli kararla görevinden alınarak Pazarlama Satış Başkanlığı emrine çekildi. Aytekin’in yerine ise Muhasebe Şefi Serpil Yıldız vekaleten atandı.

Bu atamayı içine sindiremeyen ve kızağa çekildiğini düşünen Aytekin’in çevresine sürekli, “ Yeniden eski görevime döneceğim, göreceksiniz” dediği öğrenildi.

Ve Aytekin, merkeze çekilmesinden bir ay sonra eski görevine yani Sidney Müdürlüğü’ne yeniden atandı. 8 Eylül’de yapılan atama sonrası Mehmet Aytekin, ısrarla geri dönmek istediği Sidney Müdürlüğü görevine dönmüş oldu.

Bir ay içinde merkeze alınıp tekrar eski görev yerine verilen Aytekin’in bu durumu akıllarda soru işaretleri oluşmasına neden oldu.

©AirportHaber.com

THY’DE BİR GARİP İŞ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (38)

Head office ~ 10 yıl önce
merkezde bu konuda bilgi var.Ama nedense goreve iade edildi.Baska yerde calisiyormus...Adam kayirma,taraf tutma,sizinde dayiniz varsa isiniz olur :)))Baska kistas yok :)))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
alem ~ 10 yıl önce
SULEYMAN2007 VE TARAFSIZIM KARDESLERIM AGZINIZA SAGLIK YORUMLARINIZI BEKLIYORUZ.MEHMET AYTEKIN IN DAHA COK SEYLERI CIKAR BIRAZ KURCALASIN YONETIM NELER NELER CIKAR

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TARAFSIZIM ~ 10 yıl önce
MEHMET AYTEKIN MERKEZDEKILERI TATLI DILI ILE IDARE ETMIS VE KANDIRMIS(AVUSTRALYA DA BASKA SIRKETTE CALSITIGINI GOSTEREN BELGEYE KARSILIK AMA ORADA HERKES BILIYORMUS).ORDAKI ACENTELERE FAZLA GUVENMEMESI GEREKTIGINIDE ANLAMIS OLMALI.USULSUZ KESILEN BILETLER,FREE BILET KONTENJANI,GB KONULARDA SUC ISLEMISTIR KENDISI.KUYUYU KAZIDIKCA ALTINDAN NELER CIKACAK BAKALIM.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
KUL ~ 10 yıl önce
Evinizde yedigin ekmekten utan bari, idareciler

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000