10 Nisan 2017, Pazartesi 16:31:24

THY yine zirveye çıktı

Türk Hava Yolları, dünyanın en büyük seyahat sitelerinden TripAdvisor'de yayınlanan listeye göre, Avrupa'nın en iyi ikinci havayolu seçildi.
  • Kim ne derse desin illede thy
  • Daha bu sabah TK 2312 sefer sayisi ile saat:08:00 ucagi ile izmire uctum fakat artik kalite o kadar dusuk ki islak mendil dahi verilmedi.Nerede o tavuklu sandwichler nerede o bademli kekler nerede o barbunya pilakiler simdi ise firinda isitilmis ve sertlesmis sadece beyaz peynir ve domatesten olusan bir menu ile israrla ucmakta boyle giderse yakindir Pegasus gibi olur.
  • Evet Kerim kardes. Türkyeyi birtek sen seviyorsun zaten. Hala demek cok dogal cünkü avrupalilari kendimize uyuz etmek icin elden geleni yaptik sonra da cekemiyorlar dedik.
  • uçuş güvenliğinde kaçıncıyız önemli olan o gerisi boş...

Türk Hava Yolları, dünyanın en büyük seyahat sitelerinden TripAdvisor'de yayınlanan listeye göre, Avrupa'nın en iyi ikinci havayolu seçildi.

Güvenlik, konfor ve uçak içi ikram gibi kriterlerin değerlendirilerek yayınlandığı ilk 10'a ikinci sıradan giren THY, bir kez daha Avrupa'nın zirvesine çıktı.

Öte yandan TripAdvisor'de yayınlanan en iyi low cost sıralamasına ise Türkiye'den hiçbir şirket giremedi.

Avrıpa'nın en iyi 10 havayolu şirketi:

The 10 best airlines in Europe

Aeroflot
Turkish Airlines
KLM
Lufthansa
Swiss
Virgin Atlantic
Finnair
Austrian Airlines
Aer Lingus
Icelandair


En iyi 10 low cost havayolu:

The 10 best low-cost airlines in Europe

Jet2.com
Aegean Airlines
S7 Airlines
Monarch
Air Malta
Norwegian
Volotea
Flybe
Thomson
TUI Fly

THY yine zirveye çıktı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (51)

Nurgül ~ 1 yıl önce
Kim ne derse desin illede thy

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Evet ama ~ 1 yıl önce
-de ayrı
Ucucu ~ 1 yıl önce
Daha bu sabah TK 2312 sefer sayisi ile saat:08:00 ucagi ile izmire uctum fakat artik kalite o kadar dusuk ki islak mendil dahi verilmedi.Nerede o tavuklu sandwichler nerede o bademli kekler nerede o barbunya pilakiler simdi ise firinda isitilmis ve sertlesmis sadece beyaz peynir ve domatesten olusan bir menu ile israrla ucmakta boyle giderse yakindir Pegasus gibi olur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Oflu ~ 1 yıl önce
Gurme misin yolcu mu belli diil... 40 dk ucusta varsin yemeyesin, ölmezsin inan! Yoksa domates suyu krizin mi tuttu diğerleri gibi. Sefil bu sonradan görmeler yaa
M.Kerim Yoldasa ~ 1 yıl önce
Evet Kerim kardes. Türkyeyi birtek sen seviyorsun zaten. Hala demek cok dogal cünkü avrupalilari kendimize uyuz etmek icin elden geleni yaptik sonra da cekemiyorlar dedik.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
havagazı ~ 1 yıl önce
uçuş güvenliğinde kaçıncıyız önemli olan o gerisi boş...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000