17 Temmuz 2013, Çarşamba 17:49:10

THY YİNE REDDEDİLDİ!

Geçtiğimiz günlerde THY hakkında ihtiyati tedbir kararı veren mahkeme kararına itiraz eden Türk Hava Yolları'na İcra Müdürlüğü'nden olumsuz yanıt geldi...
  • Topçu Hava Yollları
  • Dava talebini reddeden icra mahkemesidir. Açıkça diyor ki ben icra mahkemesiyim, benim konum alacak verecektir, bu benim konum değil 5. İş mahkemesinin verdiği karar hakkında yorum yapamam. Boşanma davalarına bakan aile mahkemesi de aynı şekilde reddeder bu davayı. Bumudur kazanım. Açıkça oyun oynanıyor biraz uyanık olun.
  • Greve kayılmayıp hak arayan zavallılar şirket ne isterse onu yapmaya mecbursunuz bu memlekette satılmamış bi sendika başkanı varsa o da Atilay başkanıdır sen git kendin gibi çakma yalaka sendikacık başkanlarını seç
  • Ucmayin ve ucurtmayin sevdikleriniz... Berbat otesi bir firma...

Hava İş Sendikası ile THY arasında devam eden gerilim mahkeme koridorlarına yansımaya devam ediyor.

Hava İş Sendikası'nın THY'nin grev sürecinde işçi alımı ve grev kırıcılığı yaptığı gerekçesiyle mahkemeye yaptığı başvuru, mahkemece haklı bulunmuş ve THY hakkında ihtiyati tedbir kararı verilmişti. Bu karara itiraz eden THY'ye yanıt ise olumsuz oldu. İstanbul 32. İcra Müdürlüğü THY'nin itirazına ret kararı verdi.

Hava İş Sendikası tarafından yapılan açıklamada:

THY'de oluşturulan grev kırıcılığı ile ilgili İHTİYATİ TEDBİR kararının uygulanması için İstanbul 32. İcra Müdürlüğünce THY'na tebliğ edilen İcra Emrine yönelik THY tarafından yapılan itiraz talebi İcra Müdürlüğünce REDDEDİLDİ. İcra Müdürlüğü Kararı aşağıdadır. 

THY YİNE REDDEDİLDİ!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (36)

THY Uzman ~ 5 yıl önce
Topçu Hava Yollları

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Grp ~ 5 yıl önce
Dava talebini reddeden icra mahkemesidir. Açıkça diyor ki ben icra mahkemesiyim, benim konum alacak verecektir, bu benim konum değil 5. İş mahkemesinin verdiği karar hakkında yorum yapamam. Boşanma davalarına bakan aile mahkemesi de aynı şekilde reddeder bu davayı. Bumudur kazanım. Açıkça oyun oynanıyor biraz uyanık olun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
avukat ~ 5 yıl önce
yorumu okudum çok güldüm. bilmediğiniz anlamadığınız konularda yorum yapmayın. dava talebi ne? reddeden icra mahkemesi nereden çıktı. bahsi gecen kararı veren icra müdürlüğü. icra müdürlüğü farklı icra mahkemesi farklı. icra müdürlüğünün görevi sadece alacak verecek işleri değildir adı üstünde mahkeme kararlarını da icra eder yani uygular. olayda 5. iş mahkemesi karar vermiş 32. icra müdürlüğüne uygula demiş 32. icra da thy ye yazı göndermiş demiş ki başkalarını çalıştırmayın. thy itiraz etmiş 32. icra da mahkeme kararına itiraz edemezsin uygula demiş olay bu.
kırıcı ~ 5 yıl önce
Greve kayılmayıp hak arayan zavallılar şirket ne isterse onu yapmaya mecbursunuz bu memlekette satılmamış bi sendika başkanı varsa o da Atilay başkanıdır sen git kendin gibi çakma yalaka sendikacık başkanlarını seç

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Thy ~ 5 yıl önce
Ucmayin ve ucurtmayin sevdikleriniz... Berbat otesi bir firma...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000