15 Ekim 2010, Cuma 15:17:39

THY YENİ SİMULATÖR ALACAK

Türk Hava Yolları, Boeing 737NG tipi simulatörü alacağını duyurdu.
  • Hiç anlamadım valla...Bumudur emniyet yaw !!!
  • Sayın THY yöneticileri. Umarım bu sitedeki yorumlara göz atıyorsunuzdur. Gözen başladı bile. Siz ne zaman ABD deki tek pilota sertifiye ticari ucuşlara yönelik egitim konseptinizi terk edip, Avrupa'da daki rakip gördüğünüz Havayollarının 2007 de başladığı MPL eğitimine döneceksiniz? Tüm alt yapınız bu iş için aslında hazır! Sadece az cesaret gerek....
  • 10 milyon dolardır.
  • Simulatörler ciddi bir rakam tutar ama öncelikli olarak kendi pilotlarının tip eğitimi için çok önemlidir onun dışında diğer havayolllarının pilotlarını eğitmek için de kullanılır ve bundan kazanç elde edersin. Eğitim çok önemlidir ne olursa olsun insan hayatı sözkonusudur devamlı eğitim şarttır..

Türk Hava Yolları A.O'dan Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) gönderilen yazılı açıklamada, "Ortaklık Yönetim Kurulunca; gerekli anlaşmaların imzalanmasını takiben 6 ay sonra teslim alınmak üzere 1 adet B737NG simülatörünün alınmasına karar verilmiştir" denildi.

Türk Hava Yolları A.O'nun, getirteceği simulatörü kendi bünyesindeki Uçuş Akademisi'nde kullanması bekleniyor...

THY YENİ SİMULATÖR ALACAK

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

Misafir ~ 8 yıl önce
Hiç anlamadım valla...Bumudur emniyet yaw !!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Sayın THY yöneticileri. Umarım bu sitedeki yorumlara göz atıyorsunuzdur. Gözen başladı bile. Siz ne zaman ABD deki tek pilota sertifiye ticari ucuşlara yönelik egitim konseptinizi terk edip, Avrupa'da daki rakip gördüğünüz Havayollarının 2007 de başladığı MPL eğitimine döneceksiniz? Tüm alt yapınız bu iş için aslında hazır! Sadece az cesaret gerek....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
10 milyon dolardır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Simulatörler ciddi bir rakam tutar ama öncelikli olarak kendi pilotlarının tip eğitimi için çok önemlidir onun dışında diğer havayolllarının pilotlarını eğitmek için de kullanılır ve bundan kazanç elde edersin. Eğitim çok önemlidir ne olursa olsun insan hayatı sözkonusudur devamlı eğitim şarttır..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000