12 Haziran 2012, Salı 12:04:49

THY YASAYI BEKLİYOR...

THY, Lot'u almak için AB Yasası'nın değişmesini bekliyor...
  • To AU ...I know what you did last summer.....
  • birde ab ye bizi neden almiyorlar diyoruz.konusmasini bilmeyen muhasebecinin yk baskani oldugu ulkede ancak kendi kendimizi kandiririz,yok neymis yaninda cok iyi dil bilen bademler varmis ,falan filan,ozrunuz kabahatinizden buyuk.eloglu kim oldugunu boyle samar gibi carpar iste suratina .
  • EU yasalari der ve elindeki varliklari tutmaya calisir ne kadar zarar etse de. Bizimkiler olsa BABALAR GIBI SATAR lardi tamamini, Hamdi sen kafaya takma %25 hisseni büyütmeye bak kankalarinla beraber,anladin sen onu.
  • bence hamdi beyin ingilizceye hiç ihtiyacı yok çünkü kendisi türkçe de konuşmuyor o kendi dilini yaratmış ve mağaraca konuşuyor işin tuhafı herkes de anlıyor.

Haziran ayının başında Türk Hava Yolları (THY) uzun süredir ilgilendiği Polonya Havayolu şirketi LOT'un satın alınması sürecinin durdurulduğunu açıklamıştı.

O dönemde yapılan açıklamada LOT'u satın alma opsiyonlarının THY planlarına uygun olmadığı bildirilmişti. Öte yandan Polonya gazetesi Poland A.M. gerçek sebebin Avrupa Birliği yasaları olduğunu iddia etti. Buna göre, THY'nin LOT'a olan hevesini kaçıran Avrupa Birliği yasalarının birlik içerisindeki bir ülkeye ait havayolu şirketinde yüzde 50'den fazla hisse alımına izin vermemesi. Öte yandan gazete, THY'nin halen satın almada umutlu olduğu görüşünde.

Gazete, THY'nin satın alma fırsatları için en az 2 milyar dolar hazır kaynağa sahip olduğu bilgisini Türk Hava Yolları Genel Müdürü Temel Kotil'in bir kaç gün önce yaptığı açıklamalara dayandırarak sorunun parasal olmadığına dikkat çekti. (Habertürk)

THY YASAYI BEKLİYOR...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
To AU ...I know what you did last summer.....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
samar ~ 6 yıl önce
birde ab ye bizi neden almiyorlar diyoruz.konusmasini bilmeyen muhasebecinin yk baskani oldugu ulkede ancak kendi kendimizi kandiririz,yok neymis yaninda cok iyi dil bilen bademler varmis ,falan filan,ozrunuz kabahatinizden buyuk.eloglu kim oldugunu boyle samar gibi carpar iste suratina .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
El oglu böyle iste ~ 6 yıl önce
EU yasalari der ve elindeki varliklari tutmaya calisir ne kadar zarar etse de. Bizimkiler olsa BABALAR GIBI SATAR lardi tamamini, Hamdi sen kafaya takma %25 hisseni büyütmeye bak kankalarinla beraber,anladin sen onu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hamdi bey:(( ~ 6 yıl önce
bence hamdi beyin ingilizceye hiç ihtiyacı yok çünkü kendisi türkçe de konuşmuyor o kendi dilini yaratmış ve mağaraca konuşuyor işin tuhafı herkes de anlıyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000