20 Ağustos 2013, Salı 16:00:53

THY VE ATLASJET ANLAŞTI

THY Teknik, Atlasjet A320 grubu filosu için, hizmet mükemmelliğini geliştirecek, beş yıl süreli ve on yıla kadar uzatılabilir olan kapsamlı parça desteği kontratı imzaladı.
  • Atlasjet'in uçaklarına binilmez artık.
  • zannediyorum böyle giderse ortada rekabete dair rekabetin R'si kalmayacak ve Tek zirvede olan THY olacak yazık..
  • İlk cümlede "sağlaMAmış" kelimesi dikkatimi çekti. Atlasjet'te olmasa da A320 ailesinde A318 de vardır! :) Buradan ahkâm kesenlere kapak olsun. :P
  • atlas'in iberia ile anlasmasi sonlanmis oluyor sanirim. atlas icin tk iberia'dan daha mantikli olacaktir logistic sikintisi olmayacagini ve tk'nin gelismis workshoplarini dusunursek. her iki taraf icin de hayirlisi olsun.

Atlasjet’in de eklenmesiyle, THY Teknik halihazırda tüm bölgede 15 Havayolu ve beş yüzden fazla uçağa destek sağlamamış oldu.

Kontrat, ATA Chapter’ı bazında parça tedariki ve tamirinden oluşuyor. Parçalar, bir merkezden dünyanın en geniş ağının avantajı ile İstanbul merkezden temin edilecek.  Türk Hava Yolları 103 ülkede 234 destinasyona ulaşıyor. Parçaların tamir ve bakım işi İstanbul'daki THY Teknik tesislerinde gerçekleştirilecek.

İstanbul Atatürk Havalimanı & Sabiha Gökçen Havalimanı’nda bulunan Atlasjet, 15 uçaktan oluşan A320 grubu filosu işletiyor ve 11 destinasyona tarifeli iç hat ve 7 destinasyona tarifeli uluslararası uçuş gerçekleştiriyor.

THY VE ATLASJET ANLAŞTI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

kötü teknik ~ 5 yıl önce
Atlasjet'in uçaklarına binilmez artık.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sss ~ 5 yıl önce
zannediyorum böyle giderse ortada rekabete dair rekabetin R'si kalmayacak ve Tek zirvede olan THY olacak yazık..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
pg10 ~ 5 yıl önce
İlk cümlede "sağlaMAmış" kelimesi dikkatimi çekti. Atlasjet'te olmasa da A320 ailesinde A318 de vardır! :) Buradan ahkâm kesenlere kapak olsun. :P

Yanıtla

Kalan karakter 1000
bu durumda ~ 5 yıl önce
atlas'in iberia ile anlasmasi sonlanmis oluyor sanirim. atlas icin tk iberia'dan daha mantikli olacaktir logistic sikintisi olmayacagini ve tk'nin gelismis workshoplarini dusunursek. her iki taraf icin de hayirlisi olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000