05 Nisan 2010, Pazartesi 12:37:36

THY UÇAĞININ MOTORU PATLADI! (FOTO)

Türk Hava Yolları'nın Saga Havayolları'ndan kiraladığı uçağın kalkış sırasında motorunda bir patlama meydana geldi...
  • hala dıyosunuzkı bakım sagaya aıt.bakımı suan saga yapıo olabılır ben o ucakla kazadan ıkı gun once uctum ve tk nın teknıgı vardı ucakta bızımle beraber sefere geldı dıorum hala saga dıosunuz.bana bısey demeyın zaten ben gördüğüme ve yasadıgıma ınanırım arkadasım.haberde var dıosunuz olabılır demekkı oyle yazmıs arkadaslar ama dogrusu bu ben yasadım cunku ve teknıkle ben sohbet ettım ucus boyunca.herhalde anlamıssındır sımdı.......
  • arkadaşım havacılıktan anlamıyorsunuz yorum yapmayn medem.. uçuşlarda havacılıkta böyle kazalar arızalar olabilir. ki bu uçak A330 arıza vermemesi anormal olurdu. yorum yapışlarınıza bakılırsa ne uçaktan nede havacılktan anlıyorsunuz. ahla vahla bu işler yürümez. bırakında bu işleri bilenler halletsin. biz memnunuz şirketimizden ama dışardan grenler bellki çok rahatsz bu durumlardan. biz charter uçuyoruz kimin yolcusu olursa olsun herkesi memnun etmek durumundayız. kaptan de-boarding te kapıdada bekler kokpittede. bunu eleştrmek kimseye düşmez. yolcu memnuniyeti her şirkt gibi bizim içinde çok önemli ki biz kendi yolcumuzu taşımıyoruz.
  • ben demiştim bun lar daha iyi günleri , kim bilir o ahların sonunda başlarına daha neler gelcek diye, buyrun işte ne oldu saganın uçakları yere indi,baskın yapıldı vah vaahhh çok şaşırdım... :)
  • YOLCU İNİŞİNDE KAPTANIN KAPIDA İŞİ NE GÖREVİ NE.

Türk Hava Yolları'nın Saga Havayolları'ndan kiraladığı TC-SGJ kuyruk tescilli Airbus A330-343X tipi yolcu uçağının kalkışı sırasında motorunda büyük bir gürültüyle patlama meydana geldi.

Olay, "Trabzon" isimli uçağın, TK617 sayılı seferle İstanbul'dan Fas'ın en büyük şehri olan Kazablanka'ya gitmek üzere kalkışa geçtiği sırada oldu.

©AirportHaber.com ÖZEL

THY UÇAĞININ MOTORU PATLADI! (FOTO)

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (49)

Misafir ~ 8 yıl önce
hala dıyosunuzkı bakım sagaya aıt.bakımı suan saga yapıo olabılır ben o ucakla kazadan ıkı gun once uctum ve tk nın teknıgı vardı ucakta bızımle beraber sefere geldı dıorum hala saga dıosunuz.bana bısey demeyın zaten ben gördüğüme ve yasadıgıma ınanırım arkadasım.haberde var dıosunuz olabılır demekkı oyle yazmıs arkadaslar ama dogrusu bu ben yasadım cunku ve teknıkle ben sohbet ettım ucus boyunca.herhalde anlamıssındır sımdı.......

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
arkadaşım havacılıktan anlamıyorsunuz yorum yapmayn medem.. uçuşlarda havacılıkta böyle kazalar arızalar olabilir. ki bu uçak A330 arıza vermemesi anormal olurdu. yorum yapışlarınıza bakılırsa ne uçaktan nede havacılktan anlıyorsunuz. ahla vahla bu işler yürümez. bırakında bu işleri bilenler halletsin. biz memnunuz şirketimizden ama dışardan grenler bellki çok rahatsz bu durumlardan. biz charter uçuyoruz kimin yolcusu olursa olsun herkesi memnun etmek durumundayız. kaptan de-boarding te kapıdada bekler kokpittede. bunu eleştrmek kimseye düşmez. yolcu memnuniyeti her şirkt gibi bizim içinde çok önemli ki biz kendi yolcumuzu taşımıyoruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
ben demiştim bun lar daha iyi günleri , kim bilir o ahların sonunda başlarına daha neler gelcek diye, buyrun işte ne oldu saganın uçakları yere indi,baskın yapıldı vah vaahhh çok şaşırdım... :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
YOLCU İNİŞİNDE KAPTANIN KAPIDA İŞİ NE GÖREVİ NE.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000