11 Aralık 2008, Perşembe 14:09:49

THY UÇAĞININ HAVADA CAMI KIRILDI!

Ankara-Batman seferini yapan THY uçağının havadayken camı kırıldı...
  • hayır bısey degıl bu kadar elestırıye ragmen hala duzeltılmıyor:) acaba nasıl kırıldı:)
  • sevgili arkadaşlar bir gazetede yanlış yapılmış haberi bile yayınlarken o gazetenin eleştirdiğiniz haberinin başlığını kullanıyorsun ve haberlerde hep kelime ve imla hataları var lütfen siz bu alanda teksiniz ve bizlerde yapıcı olmaya çalışıyoruz.. durduk yere uçakların camını kırmayın.. biraz daha dikkat değil çok daha fazla dikkat.. saygılarımla..
  • Olsa olsa çatlaktır
  • Yahu bu kaçıncı eleştirimiz, biraz dikkat diyorduk herseferinde olmaz ama artık bu kadar. Açın gözünüzü airport haberciler, 5 haberden 3'nün başlığı yalan yanlış alakasız. Sansasyonel habercilik hiç bir şey kazandırmaz size.

TK-952 sefer sayılı Ankara-Batman seferini yapmak için havalanan THY uçağının havalandıktan kısa bir süre sonra camı kırılınca Esenboğa Havalimanı'na acil iniş yaptı.

Pilotların acil iniş sinyali vermesinin ardından uçak Esenboğa Havalimanı'na sorunsuz indi.

Yolcuların ve mürettebatının sağlık durumlarının iyi olduğu bildirildi.

 

THY UÇAĞININ HAVADA CAMI KIRILDI!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Rumuz ~ 9 yıl önce
hayır bısey degıl bu kadar elestırıye ragmen hala duzeltılmıyor:) acaba nasıl kırıldı:)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
emr ~ 9 yıl önce
sevgili arkadaşlar bir gazetede yanlış yapılmış haberi bile yayınlarken o gazetenin eleştirdiğiniz haberinin başlığını kullanıyorsun ve haberlerde hep kelime ve imla hataları var lütfen siz bu alanda teksiniz ve bizlerde yapıcı olmaya çalışıyoruz.. durduk yere uçakların camını kırmayın.. biraz daha dikkat değil çok daha fazla dikkat.. saygılarımla..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
GR ~ 9 yıl önce
Olsa olsa çatlaktır

Yanıtla

Kalan karakter 1000
off yahu ~ 9 yıl önce
Yahu bu kaçıncı eleştirimiz, biraz dikkat diyorduk herseferinde olmaz ama artık bu kadar. Açın gözünüzü airport haberciler, 5 haberden 3'nün başlığı yalan yanlış alakasız. Sansasyonel habercilik hiç bir şey kazandırmaz size.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000