18 Haziran 2015, Perşembe 10:54:02

THY uçağında yangın alarmı korkuttu

Türk Hava Yolları’nın Duseldorf-Trabzon seferini yapan uçağı havada yangın ikazı verdi uçak Atatürk Havalimanı’na acil iniş yaptı.
  • Geçmiş olsun, inşallah sensör arızasıdır, basit bir sebebe dayanıyordur umarım. Allah esirgesin, ileri geri yorum yapmayın uçakta panel arkasında bir yangın, kargoda söndürülemeyen bir yangın veya kabin içi yangın en fazla 3 dakika içinde müdahale edilemez bir hal alır. O uçakta sizin çocuğunuz ananız babanız da olabilirdi.
  • Yok yok kimsenin kimseye tahammülü kalmadı ne yazık ki.Acimsizca ve mesnetsizce yorumlar,yargısız infazlar gırla gidiyor.Biraz seviye ve hoşgörü lütfen.
  • Bazı yorumları okuduktan sonra gördüm ki, bu memleketin yarıdan fazlası zır cahil. ...
  • Birbirinize ne kadar sinirli ve edepsiz yorum yapıyorsunuz.Niye bu kadar sinirlisiniz.Unutmayın O uçakta siz de olabilirdiniz.Biraz saygılı olun ya birbirinize, Fırsat mı kolluyorsunuz bu yorumları yapıp birbirinizin kalbini kırmaya.Demekki karşı karşıya gelseniz öldürürsünüz birbirinizi.Efendi olun,Zaten AHL deki stresimiz yetiyor fazlasıyla bize.:-((

THY’nin Duseldorf’tan kalkan Airbus 321 tipi uçağı yangın ikazı alınması üzerine Atatürk Havalimanı’na acil iniş yaptı.

Trabzon’a gitmek üzere kalkan uçağın kaptan pilotu, kokpitteki yangın ikaz ışığı yanınca Atatürk Havalimanı kontrol kulesi ile irtibata geçti.

Uçağın bir bölümünde yangın çıkmış olabileceği ihtimali üzerine uçak için acil iniş önlemleri alındı. Pistti itfaiye ve ambulans hazır bekletildi. THY uçağı bir süre sonra Atatürk Havalimanı’na inişini gerçekleştirdi. Airporthaber’e gelen bilgilere göre ilk kontrollerde uçakta herhangi bir yangın izine rastlanmadı. Ancak THY detaylı kontrol için uçağı hangara çekti. Uçakta bulunan 189 yolcu, başka bir uçakla Trabzon’a gönderildi. Uçak saat 03.30’da Trabzon’a indi.

©Airporthaber.com

THY uçağında yangın alarmı korkuttu

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (17)

geçmiş olsun ~ 3 yıl önce
Geçmiş olsun, inşallah sensör arızasıdır, basit bir sebebe dayanıyordur umarım. Allah esirgesin, ileri geri yorum yapmayın uçakta panel arkasında bir yangın, kargoda söndürülemeyen bir yangın veya kabin içi yangın en fazla 3 dakika içinde müdahale edilemez bir hal alır. O uçakta sizin çocuğunuz ananız babanız da olabilirdi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Enteresan ~ 3 yıl önce
Yok yok kimsenin kimseye tahammülü kalmadı ne yazık ki.Acimsizca ve mesnetsizce yorumlar,yargısız infazlar gırla gidiyor.Biraz seviye ve hoşgörü lütfen.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
trkrcan ~ 3 yıl önce
Bazı yorumları okuduktan sonra gördüm ki, bu memleketin yarıdan fazlası zır cahil. ...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
AHL Çlşn. ~ 3 yıl önce
Birbirinize ne kadar sinirli ve edepsiz yorum yapıyorsunuz.Niye bu kadar sinirlisiniz.Unutmayın O uçakta siz de olabilirdiniz.Biraz saygılı olun ya birbirinize, Fırsat mı kolluyorsunuz bu yorumları yapıp birbirinizin kalbini kırmaya.Demekki karşı karşıya gelseniz öldürürsünüz birbirinizi.Efendi olun,Zaten AHL deki stresimiz yetiyor fazlasıyla bize.:-((

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000