02 Temmuz 2016, Cumartesi 09:30:29

THY uçağında slide patladı

Türk Hava Yolları'nın TK1857 sefer sayılı İstanbul-Madrid seferini yapan yolcu uçağının slide'ı patladı.
  • eski bir kabin memuru olarak bunun "ne olmus yani " seklinde karsilanmasini cok yanlis buluyorum. Slide'lar cadir gibi dürülüp! toplansa da cok büyük bir basincla acilirlar ve o an disarida olan birinin hayatini ciddi tehlikeye atabilirler. Yolcunun üstüne su dökmek kazadir, slide patlatmak cok büyük bir dikkatsizliktir.
  • güzel söylüyosunuz ama sadece kapıyı acarken slıde gostergesıne bakılsa hıcbısey olmaz dıkkat edıyorum dıreksıyon cevırır gıbı kapı açıyolar
  • Bu slide patlayinca nooluyo? Cadir gibi dürülüp toplanan bisey. Ne kadar buyutmeye hastasiniz!... İsiniz gucunuz abartmak! Yapmayin kardesler. O kizcagazimizin da bi ailesi, ekmek goturmesi gereken insanlari, gelecekte kurdugu hayalleri var. Ucagi dusurmus gibi hareket ediyosunuz. Masa basinda hersey kolay tabi. Biz birbirimizi kollamasak, bize herkes çelme takar.
  • Amma yaygara kopmuş be biz değiştirdik slide i ne oldu yani sanki kız uçak düşürdü olabilir normaldir böyle şeyler

Türk Hava Yolları'nın TK1857 sefer sayılı İstanbul-Madrid seferini yapan yolcu uçağının slide'ı patladı.

Uçağın yolcu alımına başlamadan önce son hazırlıklarını yaptığı sırada kabin memurunun bir anlık dalgınlığı sonucu slide'ın patladığı öğrenildi. Bunun üzerine uçağa teknik personel gönderilirken, kabin memurunun da seferden alındığı belirtildi.

Uçaktaki sorunun kısa bir sürede giderildiği ve seferin yaklaşık 40 dakika gecikmeye uğradığı öğrenildi.

©AirportHaber

THY uçağında slide patladı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (75)

gökce ~ 2 yıl önce
eski bir kabin memuru olarak bunun "ne olmus yani " seklinde karsilanmasini cok yanlis buluyorum. Slide'lar cadir gibi dürülüp! toplansa da cok büyük bir basincla acilirlar ve o an disarida olan birinin hayatini ciddi tehlikeye atabilirler. Yolcunun üstüne su dökmek kazadir, slide patlatmak cok büyük bir dikkatsizliktir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
göker ~ 2 yıl önce
gökcecim eski bir pilot olarak selam. msn var mi?
rr ~ 2 yıl önce
güzel söylüyosunuz ama sadece kapıyı acarken slıde gostergesıne bakılsa hıcbısey olmaz dıkkat edıyorum dıreksıyon cevırır gıbı kapı açıyolar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Teknik. Nam-ı diğer bantçı ~ 2 yıl önce
Bu slide patlayinca nooluyo? Cadir gibi dürülüp toplanan bisey. Ne kadar buyutmeye hastasiniz!... İsiniz gucunuz abartmak! Yapmayin kardesler. O kizcagazimizin da bi ailesi, ekmek goturmesi gereken insanlari, gelecekte kurdugu hayalleri var. Ucagi dusurmus gibi hareket ediyosunuz. Masa basinda hersey kolay tabi. Biz birbirimizi kollamasak, bize herkes çelme takar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Teknik ~ 2 yıl önce
Amma yaygara kopmuş be biz değiştirdik slide i ne oldu yani sanki kız uçak düşürdü olabilir normaldir böyle şeyler

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000