19 Eylül 2013, Perşembe 10:10:09

THY UÇAĞINDA SARHOŞ YOLCU KRİZİ

Türk Hava Yolları'nın (THY) İstanbul'dan Libya'nın başkenti Trablus'a gidecek olan uçağında iki sarhoş yolcu olay çıkardı.
  • 20 dakikalık gecikmeyi GATE de görevli SÖZDE yolcu hizmetleri görevlisine mi yazdılar acaba???? işlerini yapsalardı o yolcu uçaga gelemezdi zaten....
  • Benim YOBAZLIK veya KAFİRLİK ile kişisel bir görüşüm bulunmamaktadır. Ancak seyahatim sırasında İÇMESİNİ BİLMEDİĞİ İÇİN BENİ RAHATSIZ EDEN cümle alem yolcu, hangi politik görüşe sahip ise de benim için, hem KAFİR......HEM yobaz....hem SAYGISIZ dır. Bu nedenle de ben bu konuda THY YÖNETİMİNİN gerekli önlemleri alacağına inanıyorum. SADECE RAHAT BİR SEYAHAT ETMEK İSTEYEN VE PARASINI VEREN BİR YOLCU....
  • Tripolide alkol yasak. Birakin adamlar icsin...
  • arkadaslar gazete demissiniz Gazeteyi ucaga binmeden once terminalden istediginiz kadar istediginiz gazeteyi alabilirsiniz. ickiye gelince baskalrini rahatsizlik verilmedigi surece ister 1 saat sursun ister 10 saat ayrim olmadan verilmeli ickiyi icince kafir icmiyince yobaz zihniyeti gitmeli.

Türk Hava Yolları'nın dün TK 637 sefer sayılı İstanbul-Trablus seferini gerçekleştirecek TC-JPA tescilli Airbus 320 tipi yolcu uçağında iki sarhoş yolcu olay çıkarınca uçaktan indirildi.

Edinilen bilgilere göre saat 16.30'da İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan Libya'nın başkenti Trablus'a hareket edecek TK 637 sefer sayılı Türk Hava Yolları uçağı, 204 numaralı körükten yolcu alımına başladı. Yolcular uçaktaki yerlerini almaya başladığı sırada iki Libyalı yolcu diğer yolculara sataşmaya başladı.

Alkollü oldukları anlaşılan yolculardan biri yerinde durmakta güçlük çekip yolcuların üzerine düşerken diğer sarhoş arkadaşı ise yolcuları rahatsız etmeye devam etti.

Kabin ekipleri durumu hemen kaptan pilota bildirdi ve uçağa güvenlik ekipleri çağırıldı. Uçaktan inmemeye direten sarhoş yolcular emniyet güvenlik ekiplerine direnmeye başladı. 

Güvenlik ekiplerine uçaktan inmemek için oldukça direten sarhoş yolcular sonunda yere yatırılarak elleri ve ayaklarından tutularak uçaktan indirildi.

Yaşanan bu olayın ardından İstanbul-Trablus seferi yaklaşık 20 dakikalık rötarın ardından uçuşa devam etti. 

©AirportHaber ÖZEL

THY UÇAĞINDA SARHOŞ YOLCU KRİZİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (20)

iPhone Uygulaması ~ 5 yıl önce
20 dakikalık gecikmeyi GATE de görevli SÖZDE yolcu hizmetleri görevlisine mi yazdılar acaba???? işlerini yapsalardı o yolcu uçaga gelemezdi zaten....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
YORUM ~ 5 yıl önce
Benim YOBAZLIK veya KAFİRLİK ile kişisel bir görüşüm bulunmamaktadır. Ancak seyahatim sırasında İÇMESİNİ BİLMEDİĞİ İÇİN BENİ RAHATSIZ EDEN cümle alem yolcu, hangi politik görüşe sahip ise de benim için, hem KAFİR......HEM yobaz....hem SAYGISIZ dır. Bu nedenle de ben bu konuda THY YÖNETİMİNİN gerekli önlemleri alacağına inanıyorum. SADECE RAHAT BİR SEYAHAT ETMEK İSTEYEN VE PARASINI VEREN BİR YOLCU....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 5 yıl önce
Tripolide alkol yasak. Birakin adamlar icsin...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 5 yıl önce
arkadaslar gazete demissiniz Gazeteyi ucaga binmeden once terminalden istediginiz kadar istediginiz gazeteyi alabilirsiniz. ickiye gelince baskalrini rahatsizlik verilmedigi surece ister 1 saat sursun ister 10 saat ayrim olmadan verilmeli ickiyi icince kafir icmiyince yobaz zihniyeti gitmeli.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000