29 Haziran 2009, Pazartesi 18:03:07

THY UÇAĞINDA OLAY VAR

Türk Hava Yolları’nın Paris-İstanbul seferini yapacak uçak gecikme yaptı, iki Fransız yolcu uçaktan indi.
  • biz geçen 10 kasımda türkiyenin bangladesh büyükelçiliğne 10 kasım sabahı gittik bi 40 kişilik bir ekip olarak hiçte itibar görmedik.başında bir deniz subayı.görevimizi yaptık çektik gittik.öyle üzerinden güneş batmayan muhabbeti yaparsanız somaliler de yapabilir.filipinliler de yapabilir.herkesin başına her türlü- arıza gelebilir.1 arıza hiçbir zaman için problem teşkil etmez.2 arıza da etmez.çok meraklı iseniz karayolu yapın tren yapın görün.
  • pes kardeşim çok ta güzel yazmışsın üzerinden güneşin eksik olmadığı filan.bende orda on yılımı yedim.2 yavrum bi yengen ssk dengesizi ile uğraşmasın diye 5-6 ssk lının verdiği aidati bir ayda vermeme rağmen bu vatandaşlar 10 yıldır ssk ya gitmiyo.senin thy doktorunun yazdığı nasır bandını vermeyen ssk ya inat kendim söktüm nasırımı.thy nerde kardeşim burda.biz aptal vatandaşız tabi cebimizden verişyoz.senin gibi çok bilenler konuşsun diye.aman senin olsun.her türlü problem herkesin başına gelebilir.
  • Hem yazdığıma doğru diyorsun çok geçmeden yazdığını unutup yorumuma düzgün değil diyorsun. Üstelik ben yorum bile yapmadım. Yazdığım doğru mu yanlış mı? Sen de yazılan yorumları daha düzgün anlamaya çalışmalısın tabi ki HERHANGİ BİR ENGELİN YOKSA !!! Yine de selamlar..
  • değerli arkadaşlar bak üzerinden güneşin eksik olmadığı 2 kurumumuz var 1 THY 2 Büyükelçiliklerimiz nedir bu THY düşmanlığı anlamak gerçekten zor hepiniz ideolijinizin emrine vermişsiniz beyninizi normal presedür uygulanmış kaldıki havalanındada bir problemden dolayı zaten gecikme olmuş bunda fazla abartılacak ne var anlamıyorum

Türk Hava Yolları’nın Paris-İstanbul seferini yapacak uçağında bulunan iki Fransız yolcu son anda uçmaktan vazgeçti.

Paris’teki Charles De Gaulle Havaalanı’ndan kaynaklanan elektronik sorun yüzünden THY kontuarında check-in işlemleri yapılamadı. Bu yüzden THY uçağının yolcuları saatlerce sistem arızasından kaynaklanan sorunun giderilmesini bekledi. Bazı yolcuların sinirleri gerildi, uzun bekleyişin ardından yolcular uçağa alındı.

Ancak tam uçak hareket için son hazırlıklarını yaparken bu kez uçakta bulunan iki Fransız yolcu inmek istedi. Kabin memurları Fransız yolcuların isteğini kaptan pilota iletti. Pilot, havaalanı güvenlik görevlilerine bilgi vererek uçaktan inmek isteyen iki yolcu bulunduğunu söyledi. Bunun üzerine hem iki yolcu uçaktan indirildi hem de bütün bagajlar yeniden güvenlik kontrolünden geçirildi.

THY’nin Paris-İstanbul uçağı 4 saat gecikmeli olarak saat 17:00’de Atatürk Havalimanı’na indi.

©AirportHaber

THY UÇAĞINDA OLAY VAR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (23)

Misafir ~ 9 yıl önce
biz geçen 10 kasımda türkiyenin bangladesh büyükelçiliğne 10 kasım sabahı gittik bi 40 kişilik bir ekip olarak hiçte itibar görmedik.başında bir deniz subayı.görevimizi yaptık çektik gittik.öyle üzerinden güneş batmayan muhabbeti yaparsanız somaliler de yapabilir.filipinliler de yapabilir.herkesin başına her türlü- arıza gelebilir.1 arıza hiçbir zaman için problem teşkil etmez.2 arıza da etmez.çok meraklı iseniz karayolu yapın tren yapın görün.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
pes kardeşim çok ta güzel yazmışsın üzerinden güneşin eksik olmadığı filan.bende orda on yılımı yedim.2 yavrum bi yengen ssk dengesizi ile uğraşmasın diye 5-6 ssk lının verdiği aidati bir ayda vermeme rağmen bu vatandaşlar 10 yıldır ssk ya gitmiyo.senin thy doktorunun yazdığı nasır bandını vermeyen ssk ya inat kendim söktüm nasırımı.thy nerde kardeşim burda.biz aptal vatandaşız tabi cebimizden verişyoz.senin gibi çok bilenler konuşsun diye.aman senin olsun.her türlü problem herkesin başına gelebilir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Hem yazdığıma doğru diyorsun çok geçmeden yazdığını unutup yorumuma düzgün değil diyorsun. Üstelik ben yorum bile yapmadım. Yazdığım doğru mu yanlış mı? Sen de yazılan yorumları daha düzgün anlamaya çalışmalısın tabi ki HERHANGİ BİR ENGELİN YOKSA !!! Yine de selamlar..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
değerli arkadaşlar bak üzerinden güneşin eksik olmadığı 2 kurumumuz var 1 THY 2 Büyükelçiliklerimiz nedir bu THY düşmanlığı anlamak gerçekten zor hepiniz ideolijinizin emrine vermişsiniz beyninizi normal presedür uygulanmış kaldıki havalanındada bir problemden dolayı zaten gecikme olmuş bunda fazla abartılacak ne var anlamıyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000